2737
2734
عنوان

اونايي ک پدراشونو از دست دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 85 پست
دقيقا پدر منم اينطور رفت انقد ک مومن بود کفتن مثل اهل بيت رفت

خدا رحمتشون کنه....من هروقت خیلی دلتنگ میشم سوره ملک به نیت پدرم میخونم خوابشو میبینم....چندبار که خواب دیدم خیلی واضح می اومد صدام میزد میگفت دلتنگ بودی اومدم😢

با عمش؟؟🤔🙄😐😶😑

اشتباه تایپی بود 

خدا نکشدت

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من33ساله که پدرمو ازدست دادم،هنوز داغش به دلم مونده،هیچ وقت عادی نشده،ولحظه لحظه مراسماش جلوی چشممه، ...

گاهی تو رندگی یه شرایطی پیش میاد واسه ادما که مرگ عزیزان توشون گمه،ولی از قدیم گفتم خاک سرده و گذر زمان مرهم فقط با داغ اولاد نمیشه کنار اومد.ولی روند روتین دنیا اینه که گذر زمان همه چیو کمرنگ میکنه.شمام روحیتون خیلی حساسه احتیاج به مشاوره دارین البته ببخشید قسد جسارت ندارم و امیدوارم ناراحت نشین از من

2731
وای راست میگی؟ پس منم بخونم شاید بیاد بخوابم خیلی دلم تنگه براش

آره عزیزم....امتحان کن....من یک روز رفتم سرخاک پدرم وقتی بلند شدم گفتم امان از دلتنگی شب خواب پدرمو دیدم که اومد خونه مامانم گفت مرجان کجاست بیاد ببینمش من وقت ندارم باید برم....

2738
گاهی تو رندگی یه شرایطی پیش میاد واسه ادما که مرگ عزیزان توشون گمه،ولی از قدیم گفتم خاک سرده و گذر ز ...

نه خواهش میکنم،

البته که پیش مشاورهم رفتم ولی خوب نتونستم کاری از پیش ببرم،برای همین مخالفت کردم باعادی شدن مرگ عزیزان،خوب منم ده ساله بودم که پدرم رو از دست دادم وبارفتنش خیلی چیزاتوزندگیم تغییرکرد،برای همین غمش هیچوقت کهنه نشد

5تاصلوات هدیه به روح پدر شما 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
خدا بیامرزتش منم پدرم فوت کرده چندسالیه هنوز باورم نمیشه فقط یه بار به زور شوهرم رفتم سرخاکش حتی ...

5تاصلوات فرستادم هدیه به پدر شما 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
خدا رحمتش کنه حتی زمان هم تسکین نمیده 2ساله پدرم دستاش تودستم بود ک رفت 

استارتر فقط به این فکر کن که اون دنیا خیلی بهتر از این دنیاست....براشون خیرات بدین و قران بخونین دل ...

دقيقا باباااام انقد خوب بود هيچکس قدرشو ندونست مثل اهل کوفه باش رفتار کردن خودش چقد مومن بود چندتا منبر درست کرد واسه حسينيه ها يبارم دمپاييشو ميده ب يه فقير و پا برهنه بر ميکرده خونه نماز روزه شو هميشه داشت هر شب واسه مرده ها قران و نماز ميخوند خيلي پاک بود خيلي.. همه هم کفتن مثل اهل بيت غريب رفت 

خدارحمتش کنه و به شما صبر بده منم پدر ندارم  سخته عادتم نمیشه کرد فقط باید تحمل کرد 😭

2706