2726
عنوان

ریما رامین فر در دورهمی چقدر پوستش خوب بود اما در سریال نه😎+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5430 بازدید | 37 پست

اصلا وقتی می رن تو برنامه تلویزیونی معمولا خود برنامه یه گریمور داره ممکنه یه دستی رو صورت مهمونا بکشه

خودشم ارایش کرده باشه که دیگه بیشتر ایرادات پوست پنهان میشه

در ضمن نور پردازی صحنه هم موثره. تو نور طبیعی خیلی واضح تر افتادگی پوست معلوم میشه

مثلا امشب پایتخت اون صحنه ای که تو ماشین بودن  زیر نور طبیعی، اون ظاهر پوست واقعیتش بود

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو عکس روتوش کردن همه بازیگرا پوستشون داغونه ولی تو فیلم نشون نمیدن

نه خودم دورهمی رو کامل دیدم.عکس که الان گرفتم ازسایت اون مهم نیست. دورهمی دوربین روش زووم بود یعنییی صافاا

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

ولی استارتر ریما رامین فر کلا پوست خوبی داره ولی اخلاق خودشم خوب و خاکیه اون نقش،هما رو میگم میخاد،بگه عقل کل هستش ولی اون یکتا ناصر حرصمو درورد چون اصلا حرفه ای نیست غرور کاذب داره راستی شما میدونین چرا دورهمی همش تکراری پخش میکنه  ؟تموم شد؟

خدایا شکرت
2728
تو نقی هم پوستش همینه اینجا فقط آرایش هم داره

واا تو سریال اتفاقااا اونقدر پوستش داغونه که فهیمه چندبار فقط پیشنهاد بوتاکس داده بدبخت🤣🤣🤣🤣

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
منم اونجا که به ارسطو پرید چقدر رو مخ بود.. بیتربیت😒.. 

منم عاشق ارسطوووو😅 بهم برخورد😂

واا تو سریال اتفاقااا اونقدر پوستش داغونه که فهیمه چندبار فقط پیشنهاد بوتاکس داده بدبخت🤣🤣🤣🤣

شاید 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
ولی استارتر ریما رامین فر کلا پوست خوبی داره ولی اخلاق خودشم خوب و خاکیه اون نقش،هما رو میگم میخاد،ب ...

یکتاناصر که قبلشم رفته بود میکاپ مریم رهنما بعد اومد حتی نمیتونست لبخند بزنههه بیچارهه اه. امشب ندیدم اا مگه تکراری شده؟ پس دیگه ضبط ندارن

اصلا وقتی می رن تو برنامه تلویزیونی معمولا خود برنامه یه گریمور داره ممکنه یه دستی رو صورت مهمونا بک ...

فردا دوباره برم پس پوست واقعیشو ببینم👍

هما امشب خیلی سگ شده بود از چشمم افتاد مثلا حالا دختر محمود نقاش چیه که اونجور کرد یا همش میخاد به ه ...

به نظر من کار خوبی کرد چون احساسش را بیان کرد بالاخره هر کسی روی یک چیزی حساس هست .

فقط خدا ❤️❤️❤️
امشب جناب خان اومد تکراری بود 

ااا پس ندیدم چه بهتر. راستش جناب خان رو دوست دارم اما شخصیت خود محمد بحرانی در دورهمی خیلی ضعیف و بیسواد بنظرم اومد از چشمم افتاد

ااا پس ندیدم چه بهتر. راستش جناب خان رو دوست دارم اما شخصیت خود محمد بحرانی در دورهمی خیلی ضعیف و بی ...

اره خیلی ادم پیش پا افتاده ایی بود از نظر معلومات

منم خوشم نیومد ازش

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
منم عاشق ارسطوووو😅 بهم برخورد😂

منم.. ارسطوو عشقه.. من جا اون ناراحت شدم😀 ..کلا از هما بدم میاد همش تیریپ روشنفکری برمیدار از بقیه ایراد میگیره.. اون وقت خودش به شوهرش اعتماد نداره همش میپره به نقی .. 

آدما مثل پیاز، لایه لایه اَن 
به نظر من کار خوبی کرد چون احساسش را بیان کرد بالاخره هر کسی روی یک چیزی حساس هست .

آره ولی به ارسطو بدبخت چ ربطی داشت اونطوری باهاش حرف زد... یه جور رفتار کرد انگار نقی میخواد زن بگیره.. اصلا رفتارش منطقی نبود

آدما مثل پیاز، لایه لایه اَن 
2706