2733
2734

چراا؟ کدوم پوست خودشه کدوم گریمه؟

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو نقی هم پوستش همینه

اینجا فقط آرایش هم داره

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728

واسه منم سوال شد 

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
چ زشت شده

واا اینجا؟؟🙄 اتفاقا پوستش آینه بود که

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
  واسه منم سوال شد

میبینی سوالاتتونو مطرح میکنم👍😂

2738
هما امشب خیلی سگ شده بود از چشمم افتاد مثلا حالا دختر محمود نقاش چیه که اونجور کرد یا همش میخاد به ه ...

آررره تاپیک قبلیم مفصل از خجالتش در اومدیم با دوستان🤣🤣🤣🤣🤣

میبینی سوالاتتونو مطرح میکنم👍😂

آره خداییش یکی از معضلاتمو مطرح کردی 😂😂😂

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
2706