2733
2734

سلام لطفا کمک کنین من دوره هام 30 روزه اس و من ماه قبل باید 11 پذبود میشدم که عقب انداختم و 15 پریود شدم و فقط 3 روز البته که حالم یک جور خاصی بود تا اینکه الان چهار روز مونده به موعد بی بی چک زدم اولی کم رنگ دومی نسبتا پر رنگ البته دومی و 4 صبح انجام دادم و یکی ام همین یک ساعت و نیم قبل انجام دادم کم رنگ اما واضح دیده میشه ایا باردارم واقعاااا؟ البته سینه درد و متورم شده و درد یهویی تخمدان چپ و راست دارم بی اشتها سردرد و یهو گیییج خواب میشم و خسته ام و البته ببخشید دهنم انگاز مزه خوصی میده ..... و البته درد های پریودی ام میگیره و خوب میشه زیر شکمم و زبر شکمم ورم کرده انگاری و نفخ هم دارم .... به نظرتون باردارم ؟ میشه اعتماد کرد به 3 تا بی بی چک مدیکور؟؟؟؟ ممکنه کیست مثبت نشون بده 3 تا رو ؟ اصلا چند هفته باشی بی بی چک نشون میده؟ لطفااااا راهنمایی کنین ممنون میشم ..... و اینکه من 8 بار اقدام داشتم از اواخر اسفند تا اواسط فروردین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاءالله درسته مبارکه عزیزم منم مدیکور استفاده کردم قبل مو عدم هاله انداخت درست هم بود

کوردم زمانم کوردیه من خلکی کوردستانم ❤️  کاربر قدیمی هستم       لیداااا بودم    
2738

واسه من خیلیم دیر هاله انداخت میگفتن کاذبه ولی درست بود خدا ان شاءالله دامن همه منتظرا روسبز کنه 

کوردم زمانم کوردیه من خلکی کوردستانم ❤️  کاربر قدیمی هستم       لیداااا بودم    
بله احتمالا بارداری چون منم کمو بیش علائمم این بود

اره عزیزم بارداری ☺😍مبارکه .منم سمت چپ زیردلم دردمیگردوسینه هام تیرمیکشیدوماه دردپریودی😍بایه تشکیلات خوسمل خبرباباشدن بده به اقاییت😍تبریک میگم .انشاالله واسه ماهم دعاکن خدابهمون فرزند سالم و صالح بده😍منم میخوام جندوقت دیگه دوباره اقدام کنیم واسه نی نی دوم.اخه اولی سقط شد یه ماهه بود.فقط خیلی مراقبت کن سه ماه اول خیلی ضروریه و باید استراحت کنی تابچه خودشوبگیره.من همش وسواس گرفته بودم دستمال میکشیدموخودموخستع میکردم خیلی کمردردداشتم واینکه توخواب ترسیدم ویه بارم از گربه اخه خیلی میترسم از گربه.واسه همین بچع سقط شد البته همش برمیگرده یه حکمت.انشاالله واسه این یکی خیلی مراقبت میکنم

اره عزیزم بارداری ☺😍مبارکه .منم سمت چپ زیردلم دردمیگردوسینه هام تیرمیکشیدوماه دردپریودی😍بایه تشکیل ...

اخی عزززیزم انشالله که خدا به شما و همه دوستانی که منتظر هستن نینی سالم و سلامت هدیه کنه .... من برای بارداری دوم اقدام کردم ... پسرم 5 سالش هست 

خداکنه که درست باشه .... ممنونم ازتون الان من جمعه موعدم هست دوباره چه زمانی بی بی چک بزارم؟

بی بی چک لازم نیس

دوسه روز بعد موعدت ازمایش بده

یا اگه خیلی دوسداری قبل ازمایشت بی بی چکم بزن

مبارکه دیگه هروق وقت کردی برو آزمایش بده

ازمایش اخه تو این شرایط ویروس کرونا چه جوری برم؟ همین دیگه چون ازمایش نمیتونم برم میگم نکنه مثبت کاذب هست 3 تا بیبی چک البته که زیر 5 دقیقه هاله انداخت 3 تا بیبی چک

2706