2726
انشاا..ک ازدواج میکنی خواهرشوهرمن چهل سالگی ازدواج کرد الانم یه بچه یکساله داره دختر عموم چهل سه سال ...

خوشبخت هستن؟! منظورم اینه که آدم خوبی قسمتشون شده باشه!؟

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...

به نظرم بستگی به شهر و فرهنگم داره . شهرای کوچیک چون اکثرا اشنان و کسی ناراحت نمیشه ک واسه دخترشون خواستگار بیاد و خیلی خوشحال میشن معرفی میکنن به هم . اما شهرای بزرگ یا خودتو میبینن میان جلو یا اینکه دوست باشید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوشبخت هستن؟! منظورم اینه که آدم خوبی قسمتشون شده باشه!؟

اره الهی شکر البته خودشونم دخترهای خوب و با خدایی بودن برا بچه دارشدنشون یه سری مشکلات داشت خواهرشوهرم ولی الهی شکر همه چی خوبه

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز
خیلط دعا کردم نتیجه نمیده

خب با چند نفر اشنا شو با چند نفر حرف بزن.همین جوری که دره خونه ادمو نمیزنه با دوتا پسر دوس شو اخلاقیاتشو نگاه کن تو عصبانیت چجوریه تو ناراحتی چجوریه کنار دوستاش چجوریه تو خانواده.بعد مخشو بزن بیاد خاستگاری

اره الهی شکر البته خودشونم دخترهای خوب و با خدایی بودن برا بچه دارشدنشون یه سری مشکلات داشت خواهرشوه ...

خداروشکر، ایشالله که همه ی متاهلا زندگی خوبی داشته باشن، همه ی مجردا هم شریک زندگی خوبو مناسبی نصیبشون بشه

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
2706