2737
2739
عنوان

مشکوکم به شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 118 پست
ببین چن ماه پیش دست وصورتش تبخال زد رو انگوشتای پشت دستش پشت چشماش وروی پیشونیش به اصرارمن رفت دکترپ ...

تبخال یا اگزما؟؟

اگ اگزما بوده احتمالا ناس هم میندازه...ناس آهک داره خیلیا بهش حساسن و سریع بدنشون واکنش نشون میده و اگزما میزنن دندوناشون هم زردرنگ میشه و لثه هاشونم کم کم خراب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تبخال یا اگزما؟؟ اگ اگزما بوده احتمالا ناس هم میندازه...ناس آهک داره خیلیا بهش حساسن و سریع بدنشون ...

این کلا ازبچگی دندوناش خرابه ازاون نمیشه تشخیص داد 

تبخال بود بادمیکردبد میترکید وعفونت میکرد واب ازشون میومد ببخشید کامل توصیح دادم

علائمش چیه تورفتارش معلومه ؟ اخه میادخونه سریع یه چیزی میخوره 

شیره نمیکنه دیگ اخه تو اب میزارن بجوشه شیرش در بیاد این مثل قرص قورت میده بوش نیاد راستی توی نزدیکی کمرش سفت تر از قبل شه شک نکن ک میکشه

2738
این کلا ازبچگی دندوناش خرابه ازاون نمیشه تشخیص داد  تبخال بود بادمیکردبد میترکید وعفونت میکرد ...

خوب این علائم اگزماست ...خارش هم داره دیگه..احتمالا دکتر به پماد ساختنی بهش داده خوب شده

ببین دو تا مواد و با هم میزده اور دوز میکرده

این اخریا دیگه خیلی چاق شده بود اشتهاشم خیلی بود یه مدت هم می‌گفت کمرم درد می‌کنه...

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
2706