2737
2734
عنوان

مشکوکم به شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 118 پست
من فکر میکنم شیشه است طاهرش رنگ پریده و لاغر نشده ؟ اب زیاد میخورن تخمه خیلی میخورن خوابشون به هم می ...

ماست زیادمیخوره بادوغ ترشیم بعضی وقتامیخوره رنگ پریده نشده ولی یه مدت لاغرشده زیادم میخوابه البته تایم استراحتش کمه ۵صبح میره سرکارتا۷

میگن مصرف تفریحی تریاک کمر و سفت میکنه ولی اگ مداوم باشه باعث افت شهوت میشه و درحین رابطه سست میشن و ...

ببین هفته ای یکبار خوبه اما هیچکس نمیتونه رعایت بکنه معتاد میشه کم کم البته مواد مخدر خیلی حاشیه داره که اصلا نباید با معتاد زندگی کرد تمام فکرش میشه مواد رفتارهای پر خطرم زیاد دارن ولی بگم تریاک اصل خالص واقعا راز جوانیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصبی چشما قرمز وحشی و گستاخ میشن هنگ هستن همیشه مخشون چت میشه به اصطلاح بیشترم جوونا میخورن 

همسر سابق من میخورد ترامادول ولی خیلی آروم بود یک دفه یادم نمیاد صداشو برده باشه بالا فقط این بشر تا یکجا می‌نشست دائم در حال چرت زدن بود خیلی مهربون بود

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
همسر سابق من میخورد ترامادول ولی خیلی آروم بود یک دفه یادم نمیاد صداشو برده باشه بالا فقط این بشر تا ...

اون حتما هم ترامادول میخورده هم تریاک میزده حتی اونایی که شیره هم میزنن وقیح و گستاخ میشن

2728
ماست زیادمیخوره بادوغ ترشیم بعضی وقتامیخوره رنگ پریده نشده ولی یه مدت لاغرشده زیادم میخوابه البته تا ...

من بعید میدونم تریاک باشه واسه خوردن تریاک نمیره از خونه بیرون سریع میندازه بالا 

شیره چطوریه ؟ازتریاک نرمتره؟

شیره طرف چاق میشه اشتها زیاد میشه بدن خیلی جوش در میاره گاهی حتی کهیر میزنه سیاه و چرب میشه پوست حتی موهاشونم چرب میشه خارش دارن مرتب شیره از تریاک گرونتره تریاک سرده شیره گرم 

2738
من فکر میکنم شیشه است طاهرش رنگ پریده و لاغر نشده ؟ اب زیاد میخورن تخمه خیلی میخورن خوابشون به هم می ...

چرا تخمه زیاد میخورن؟؟؟؟؟؟شوهر من صبح ساعت شش می‌رفت سرکار جیباش پر تخمه بود چشم باز میکرد تخمه‌ میخورد اصلا دایم در حال تخمه خوردن بود یعنی رو مخ بود....نمیدونستم از علائم مواد زدنه😂😂😂

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
شیره طرف چاق میشه اشتها زیاد میشه بدن خیلی جوش در میاره گاهی حتی کهیر میزنه سیاه و چرب میشه پوست حتی ...

ببین چن ماه پیش دست وصورتش تبخال زد رو انگوشتای پشت دستش پشت چشماش وروی پیشونیش به اصرارمن رفت دکترپوست بهش پماددادخوب شد 

یعنی یه مواددیگه س؟

یا مواد دیگه اس یا اشتباه میکنی برو خوب روی رفتارهاش دقت کن لباسا و ماشینش و بگرد اگه سیخ و سنجاق دیدی که تریاک و شیره است اگه یه چیزی شبیه لوله دیدی که انتهاش گرد باشه پایپ هست یعنی شیشه است فندک اتمی دارن معمولا همراهشون اینا شیشه اصلا بو نداره ممکنه حتی حشیش بزنه البته حشیش هم چاق میکنه میگی لاغره یا ترامادول هست یا شیشه با تریاک یا هیچکدوم

اون حتما هم ترامادول میخورده هم تریاک میزده حتی اونایی که شیره هم میزنن وقیح و گستاخ میشن

چه جالب خوب شد پرسیدم مرسی که گفتین...شبا تو خواب خیس عرق میشد انگار یه پارچ آب روش خالی میکردی...بعد تو خواب سرش میلرزید در حد سه چهار ثانیه که من وحشت میکردم و بیدارش میکردم ...بعضی وقتا رنگش شدیدا زرد میشد که واقعا میترسیدم لاشی همیشه می‌گفت خونم غلیظه 

اهاقبلا گرمایی بودبشدت الان سرمایی شده

شیشه یا تریاک اینا خیلی سردشونه همیشه شایدم هروئین اینم لاغر و سیاه میشه اما شیشه لاغر و رنگ پریده میشه تریاک لاغر و سیاه هروئین لاغر و استخونی 

یا مواد دیگه اس یا اشتباه میکنی برو خوب روی رفتارهاش دقت کن لباسا و ماشینش و بگرد اگه سیخ و سنجاق دی ...

یه چیزدیگه با لول کاغذ چی میکشن؟باهاش میشه تریاک کشید؟

2706