2726
عههه چطوره درامدش😀

در امدش ک خوبه اگه کارش باشه البته ،من شوهرم دفترشو جمع کرده بخاطر نبود کار برای کسی دیگه کار میکنه اما بعضی اوقات جدا هم کار میکنه،انشالله مشکل کار همه هم حل بشه 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
الهی امین شغلش دکوراسیون داخلی هست ۲۸ سالش میشه امسال

خب حوبه که 

سنشم خیلی کم نیست ولی هر دوتاون جا دارین دو سالم صبر کنین 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانا بلدن زیرزیرکی غرغر کنن کارو پیش ببرن  برو التماس مامانت  اگه پدرت مادر داره مامان ...

هرچی صبر کردیم چند ماه چند ماه دیدیم نه 

فک میکنه دیگه تموم شده 

باز ک میگیم باز جبهه میگیره 

مادر بزرگم ک جادوگره 

اولش اونقدر تو گوشش خوند ک این شد حالا ک ...

مامانمم خیلی گفت 

ولی همچین شد یبار میخاست ب مامانم حمله کنه

یه صلوات برا خوب شدن حال دلم میفرسین😢

ما همیشه خانوادگی بیرون میریم تنها اجازه نیس 

یبار بعد شام ما رفتیم یکم اونور تر بحرفیم نامزدم بنده خدا خودشو به در ماشین سفت چسپونده بود ک کنترلشو از دست نده بعد یه ربع رفتیم پیش خانواده ابجیم اونجا بود گفت ای قلقکا کاری ک نکردیم منم با کمال پرویی گفتم نه باباع اون همچون به در ماشین چسپیده بوود ک منو نگیره که پدر و مادر خودمو نامزدم طوری خندیدن از خجالت اب شدم اون طفلکم فقد زیر لب بدوبیراه میگفت

2728
خب حوبه که  سنشم خیلی کم نیست ولی هر دوتاون جا دارین دو سالم صبر کنین

بنظرت کسی ک دو سه ساله میگه نه نه راضی میشه؟

تازه ب همه گفته حتی من بمیرمم 

مدیونین بذارین این کار بشه💔💔

ما همیشه خانوادگی بیرون میریم تنها اجازه نیس  یبار بعد شام ما رفتیم یکم اونور تر بحرفیم نامزدم ...

😂😂😂😂😂😂

ابروشو بردی بیچاره رو 😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ما همیشه خانوادگی بیرون میریم تنها اجازه نیس  یبار بعد شام ما رفتیم یکم اونور تر بحرفیم نامزدم ...

بنده خدا😅😅😅

باورت میشه من تیزهوشان درس میخوندم ولی دیگه حالم از کتاب و درس بهم میخوره اصلا  اعصاب هیچیو دی ...

ای وای چرا پس کنکورم شرکت نکردی؟

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
بنظرت کسی ک دو سه ساله میگه نه نه راضی میشه؟ تازه ب همه گفته حتی من بمیرمم  مدیونین بذارین ای ...

در این حدددد دددد د؟؟؟😨😨😨😨 

آخه چرا 

حتما یه کینه ای 

دشمنی چیزی داده 

یا شاید سطح خانواده شون از شما خیلی پایین تره

در این حدددد دددد د؟؟؟😨😨😨😨  آخه چرا  حتما یه کینه ای  دشمنی چیزی داده  ...

نمیدونم 

ماهم میگیم شاید کینه ای چیزی بوده ولی میگه نه 

سطحشونم خوبه حتی از نظر مادی بالا تره یکم

ولی تا این حد نمیدونم چرا 

بخاطر همینم هست ک میگم این تیر اخره😔

کردم ولی شیمی و اینا اوردم اصلا حوصلم نشد برم  کلا درسو بوسیدم گذاشتم کنار

عجب من تازه میخوام امسال کنکور بدم خیر سرم 🤦‍♀️با اینکه میدونم چیز خوبی قبول نمیشم اما اگه امسال شد ک هیچی نشد دیگه تموم واقعا انگیزم نسبت بدرس فوقالعاده کمه

کردم ولی شیمی و اینا اوردم اصلا حوصلم نشد برم  کلا درسو بوسیدم گذاشتم کنار

استباه می کنی بچسب به درس بری دانشگاه 

کم کم به اوصاع مسلط میشی 

2706