2733
2734

منم یه مدت اینجوری بودم نفسم در نمیومد .نوار قلب گرفتم هیچی نبود دکتر گفت مشکل از معدته و اعصاب

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه مدت اینجوری بودم نفسم در نمیومد .نوار قلب گرفتم هیچی نبود دکتر گفت مشکل از معدته و اعصاب

احتمالا از معدمه چون سوزش داره معدم ولی اولین بار امروز اینطوری شدم تا حالا اینطوری نبودم

2731

این دردهای فیزیکی هست بیشتر از سمت گردنه.اعصابش به همه جا پخش میشه .به علتی که بیشتر تو خونه ایم .بیشتر میشینیم.و از بدنشستن چیز سنگین بلند کردن.هم میشه.یه جور کشیدگی ایجاد میشه و عروق عصبی رو تحریک میکنه.دستت رو گرم بگیر.قسمت شانه رو اگر از این پمادهای عضلانی داری چرب کن.تا گرم بشه.کلا چیزی نیست .من چند سال پیش شدم.دکتر فقط استامنیفون کدئین داد.حتی شب نمیتونستم بخوابم.هر مدل دستم رو میزاشتم درد میکرد.اینقدر دکترای جورو واجور رفتم.ولی کم کم خودش خوب شد .قرص ویتامین ب هم هر روز بخور.از قلبت نیست.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
اگه چیز سنگین بلند کردی حالا امروز دیروز یا چیزی ناراحتت کرده رنجیدی از اعصابته یه بروفن بخور خوب می ...

مرسی عزیزم...آره دیروز یکم ناراحت شدم‌شاید از اونه

2738