2733
2734
عنوان

عمه شوهرم زنگ زد ب شوهرم گفت

682 بازدید | 25 پست

بیا من و از خونه برادر شوهرم ببر خونه بابات.. مادرشوهرم اینا هم خیلی ناراحت شدن ک تو این وضعیت کرونا اخه چه مهمونی رفتنیه، چون پسرشونم اصلا رعایت نمیکنه و ادمی نیست تو قرنطینه بمونه میترسن ناقل باشه، خلاصه هر کار کردن منصرف بشه نشد که نشد گفت من جلو جاریم ضایع میشم میگن حالا خونه داداشش نرفت، بیچاره شوهرم رفت آوردشون گذاشت خونه باباش ، میترسم فردا هم پاشن بیان اینجا، چون مادرشوهرم با شوهرم حرفش شد که چرا نمیبری خونه خودت،، اما مث اینکه عمه دوس داشته بره خونه مادرشوهرم ، حالا خونه ماهم اصلا نیومده,احتمال داره ب فکرش بزنه بیان، بنظرتون من چیکار کنم نیان اخه تازه عمل کردم سیستم ایمنیم ضعیفه و تک و توک سرفه میزنم بخاطر وایتکس..ریم حساس شده .. چیکار کنم که آدم بده هم نشم بعدا 😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بگو من حالم خوب نیست دکتر برام استراحت تجویز کرده و گفته تا میتونی از بقیه دوری کن که مسکلی پیش نیاد

اخه مادرشوهرم ناراحت میشه اونکه میدونه چیزیم نیست، عجب گیری کردما 

بگو تب دارم زنگ زدم همین شماره ک اعلام کردن خانم بهم گفت مشکوکی ولی فعلا بیمارستان نرو چون اونجا آلوده ست اگر تبت شدید شد برو

و فعلا قرنطینه باش

خانمای اصفهانی میشه لطفا اگه کار سرایداری 
2738

زنگ بزن امارش رو بده بگو کرونا داره بیان ببرنش راحت شید🤣🤣🤣

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

چرا رک‌ نمیگید نیان؟

به خدا برای ما هم پیش اومد آدم بی‌فکر زنگ‌ زد گفت میخوایم‌ بیایم منزلتون عید دیدنی

خیلی رک‌ گفتیم انشاا... خودمون بعد کرونا به صرف یه ناهار دعوتتون میکنیم.

پریروز بعد ۱۰ روز فهمیدیم تست کرونا یکی از همونا مثبت شده و خدا بهش رحم کرد خفیف بوده و میگن رد میکنه

ولی ممکن بود به ما منتقل کنه و تو بدن ما شدید باشه فعالیت ویروس

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
اخه مادرشوهرم ناراحت میشه اونکه میدونه چیزیم نیست، عجب گیری کردما 

مگه نمیگی تازه عمل کردی و یکم علامت سرماخوردگی داری .بعدم هیچ چیز به اندازه سلامتی مهم نیست من جاریم اومد هرچی در زد باز نکردم رفته پشت سرم گفته منکه باخودم کرونا نمیبردم خونش یه دقیقه دم در کارمو انجام میدادم منم گفتم من قبلا اعلام کردم جایی نمیرم کسی هم نیاد وقتی شعور ندارن من چه کنم

2706