2726

میذارن اینستا چیه؟ نمیدونم چرا من نفرت شدیدی نسبت به این کار دارم

امروز اینستا پر بود از ادمایی که حتی عکس کاهوشون هم تو استوری بود 

اخه میگم چقد بی وجدانن شاید یکی این روزا پول نداشته باشه تو قرنطینه برای زن و بچش خوراکی های خوشمزه فراهم کنه

چرا انقد ندید بدیدن بعضیا

والا منم خیلی چیزا خوردم ولی دلیلی نداشت عکس بگیرم تا بقیه ببینن خیلیا این روزا کفگیرشون خورده به ته دیگ

خیلی دوس دارم بدونم هدفشون از گذاشتن عکس غذا تو استوری چیه🤨🤔

ما غذا میخوریم شما کلوخ

تامام😑🦶🏻

😂

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عقده ای ان عزیزم آدمیکه همیشه میخوره ودم دستش پره عکس نمیزاره این ندید بدیدا سالی یک دوبار چیز حسابی میخورن عکس میگیرن یادگاری بمونه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

والا بخدا

ماهم همه چی میخوریم

با گازوئیل که کار نمیکنیم

واقعا خیلی زشته

من تا حالا عکس غذا نذاشتم ولی متاسفانه بعضیا از صبح عکس صبحانه ناهار عصرانه چای میوه و شام و.... همه چیزو میزارن متاسفانه واسه جلب توجه واقعا خیلی ها حسرت میخورن

خانمای اصفهانی میشه لطفا اگه کار سرایداری 
عقده ای ان عزیزم آدمیکه همیشه میخوره ودم دستش پره عکس نمیزاره این ندید بدیدا سالی یک دوبار چیز حسابی ...

👏👏👏👏😂

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706