2737
2734
عنوان

ک.رونا دارم یا نه به نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی همشون این حس رو از دست میدن ؟ممکنه بعضی ها از دست ندن

یکی از اشناهای من الان سرفه های وحشتناک میکنه کرونا گرفته تا چند روز پیش تب داشت حس بویاییم میگفت ندارم انقد دکتر رفت و اومد تا بلاخره عکس از ریه هاش گرفتن فهمیدن ریه هاش درگیر شده الان حالش بده براش دعا کنید

ببین عزیزم تو شهر ما گاهی شبا هوایی مواد ضد عفونی کننده میریزن کوچه هارم همه رو مواد میزنن اینا بی تاثیر نیست ...و بهمون هدار دادن تا 12ساعت بیرون نریم و اگه علایم سوزش گلو یا خشکی حس کردیم نگران نشیم اثر ایناس ..حالا مارو با این سمپاشی ها به کشتن ندن صلوات خخخ

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2738

ببخشید استارتر من اینجا سوالمو میپرسم.کسی میدونی تنگی نفس چجوریه؟من خیلی سخت نفسم بالا میاد و خیلی میترسم.زنگ زدم چهل سی گفتش تنگی نفس به تنهایی کرونا محسوب نمیشه.من دقیق نمیدونم تنگی نفس چجوریه

یکی از اشناهای من الان سرفه های وحشتناک میکنه کرونا گرفته تا چند روز پیش تب داشت حس بویاییم میگفت ند ...

انشالله خوب ميشن عموى من ٧٥ درصد ريه ش درگير شده بود خدا رو شكر خوب شد

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
یکی از اشناهای من الان سرفه های وحشتناک میکنه کرونا گرفته تا چند روز پیش تب داشت حس بویاییم میگفت ند ...

الهی زودتر حالش خوبه ...الهی تو هیچ خونه ای مرض نباشه..واقعا سخته خدا خودش کمک کنه

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

من و همسرم هم درگیر شده بودیم البته یک ماه پیش ولی ما حس بویایی داشتیم جاریم ک با ما در ارتباط بود علایم خفیف کرونا داشت با از بین رفتن حس بویایی و چشایی فلفل میریخت توی دهانش متوجه نمیشد اصلا

انشالله خوب ميشن عموى من ٧٥ درصد ريه ش درگير شده بود خدا رو شكر خوب شد

خدارو شکر ..بستری شدن؟  چرا دیر متوجه شدن ؟بدون علایم بودن؟

2706