1711
1707
عنوان

بیاین راهکار بدین بچم پسر شه

407 بازدید | 40 پست

خانوما من یه دختر دارم و همینم شوهرم همه توجهش روشه(تاپیک قبلیم). دیگه انگار منو نمیبینه و همه فکر و ذکرش دخترمونه. حالا باز بچه میخواد و گیر داده دختر باشه بازم😕منم فکر میکنم پسر باشه شاید تعادل برقرار شه یک کم...خلاصه اوناییتون که پسر دار شدین راهکار بدین.

سلام! من مریمم! یه دختر تنها که روی شاخه تک درختی توی یک دشت بزرگ خیره به افق نشسته و باد توی موهاش گم شده🍃🖤

چیزای گرم بخور😑🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈سال به سال از تعداد اونایی که میگن :چرا روزه نمیری؟!  کم میشه و به تعداد اونایی که میگن :چرا روزه میری؟؟؟ افزوده میشه...😒😒😒فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐باهمینحس ششم کردناتون الان توی جهان سومیم یکم تحقیق و مطالعه کنید ببینید اصلا حس ششم چیه 🤔 خجالت نمیکشید؟ واقعا متاسفم😐من دخترم دختررر بادکنکککک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈😐🤔🤔🤔گروه چالش لاغری داریم هرکی میخواد عضو بشه و مانکن بشه داخل تامیکم بنویسه ادرس بدم😍😍فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍😍😍🎈❤                    الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤

دخترت چندسالشه؟

از خنده های بلند یک اسفند ماهی                             تا غصه های یواشکی در تنهایی هایش،از بداخلاقی ها و غروری که از دور به نظر میرسد،تا مهربانی های خالصانه و خاکی بودنش از نزدیک،از آرامشی که دیگران میبینند تا دلهره های بی مورد درون،از چشم های جذابش تا زبان تلخ و رکش،از شخصیت محکم مردانش تا زیبایی و شیک بودن زنانش،ازعصبانیت وحشتناکش تا صداقت رفتارش اسفند ماهی که باشی دورت خیلی شلوغهاما پشتت خالیه.هیچوقت نمیذاری بفهمن درونت چه خبره😐گاهی خودتو شاد نشون میدی😊گاهی غمگین😣گاهی هم حفظ ظاهر میکنی و سکوت🙊اسفند ماهی که باشی از کسی خواهش نمیکنی🙅پشت سر کسی راه نمیری😛معنی غرورو درک میکنی😒وحس اطرافیانتو به راحتی میفهمی 😍ی اسفندیدلش خیلی زود میشکنه💔 اسفندی یعنی ی قلب پردرد💘 ی لب پر خنده 😂 ی اسفند ماهیاگه لازم باشه میتونه به وقتش متنفر باشه از چیزایی که واقعا عاشقشونه سکوتش هزاران حرف داره که هیچوقت شنیده نخواهد شد...در آخر اسفند ماهیکه باشی میشی ته تغاری خدا ❤❤❤                

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

من و شوهرم شکوفه سنجد دم میکردیم می خوردیم تا شوهرم کرم شه اما من گرم تر بودم بعد من از ماه قبلش کباب بره میخوردم بعد پانزده روز رابطه نداشتیم و رابطمون موقع تخمک گذاری بود پسر شد 

پسر دار شدن هم روحیه میخاد هم تقویت مرد و لبنیات کمتر خوردن زن

اینا رو من تو کتاب خونده بودم

تمام پول ها ، فرصت ها و تجملات این دنیا ، در مقابل ثروتی که من دارم و آن تو هستی،،ناچیز است..باعث افتخارمی همسرِ خوبم ❤❤
1710

من که میگم ربطی به رژیم نداره   .

خودم متخصص زنان زایمان دیدم به همه رژیم پسر میداد . اما خودش دختر دارشد در حالی که میدونم خودشم میخواست پسر بشه .

من رژیم نداشتم در تاپیک اخرم هستش . ولی پسر ه . 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .

تو بارداریت محمد یا  علی صداش کن 

دیدم که میگم 😐😐هر چند ممکنه یه سری بیان بگن شل مغزه و نطفه دیگه بسته شده و این حرفا

یکم دقت کنید😎ناموسا قیافم شبیه اونی که تو این هوا میخوایین باش قدم بزنین نی؟🤔😉😜
1717

به شوهرت یه مدت عرق کاسنی بده.تعداد اسپرم پسر رو بیشتر از اسپرم دختر میکنه و شانس پسرزایی رو میبره بالا.این رو حدیث گفته و روی موش امتحان کردن و درست هم بود

البته خودمم امتحان کردم و درست بود😊

فقط 47 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم به خداست.تمام تلاشم رو میکنم تا دوباره باردار بشم و این دفعه نی نیم برام بمونه.برام دعا کنید.
1695