2726
عنوان

ببخشمش یا به روش بیارم؟

539 بازدید | 20 پست

چند روز پیش تو اینستاگرام شوهرم یه چیزی دیدم و فورا هم تلگرام و هم اینستاگرامش رو هک کردم و فقط همون پیام ک در اینستاگرام بود رو دیدم و بعدش خودم پاک کردم طرف رو و همچنین بلاک ..حالا نمیدونم بپرسم قضیه ی اون دایرکت و پیام چی بود یا فراموش کنم و دورادور حواسم بهش باشه؟امروز یه بحثی پیش اومد و من ب شوهرم گفتم مردی که به خانومش به تنها همدمش خیانت می‌کنه .خیانت چند نوعه خیانت فقط خوابیدن نیست خیانت هزار نوعه 

حالا مردی ک ب زنش خیانت می‌کنه منتظر خیانت زنش هم باشه یا منتظر یه تلنگر بزرگ باشه این دنیا دنیای عدالته خیلی دنیای خوبیه که هر کاری بکنی درست برای خودت میاد 

بعداز گفتن این حرفم شوهرم به فکر رفت در واقع خواستم یادآوری کرده باشم اگرر بخواد خیانت کنه از محدودش خارج بشه من دستم بسته نیست هم زیباترم هم زرنگ تر و هم آزادتر دنیاشو نابود میکنم اما متاسفانه من کثیف نیستم که همچین کار وحشتناکی بکنم 

از خدای خوبم عاجزانه می‌خوام کسایی که پشیمون نیستم از خیانتاشون کسایی ک خیانت میکنن و دل طرف مقابلشونو میشکنند به سزای عملشون برسن و به همون روز دچار بشن که طرف مقابلشونو دچار شده 

#نامردنباشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی بود پیامش؟ به موقع دیدی هنوز نیفتاده بود توش

نمیخوام با گفتنش به یاد خودمم بیاد می‌خوام فراموش کنم شاید تنها ترینم راه ممکن همین هست طرف مقابل هم دیده بود اما من تمامی پی ام هارو پاک کردم و بلاک 

تو‌گوشبم خودم در قسمت های اضافه کردن کاربر  اینستاگرام رمز اینستاگرام و ایدیشو زدم و در تلگرام ...

ن بهش بگو چرا نگی تا با خیال راحت ادامه بده یک دستی بهش بزن اول زمانی ک خونه نبود بگو یکی اومده در خونمون داد و بیداد ک باهات رابطه داره پیام هاتو نشونم داده

ن بهش بگو چرا نگی تا با خیال راحت ادامه بده یک دستی بهش بزن اول زمانی ک خونه نبود بگو یکی اومده در خ ...

گفته ما رابطه داریم و شوهرت منو میخواد عکس العمل شوهرت و ببین اگه زیرش زد پس میخواد زیر ابی بره دوباره اگه اعتراف کرد واقعیت و گفت ببخشش اگه گفت نمیشناسمش ثابت کن ک میشناسه عایا مرد ها از خیانت خانم ها ب اسونی گذشت میکنن ک خانم ها گذشت کنن

ن بهش بگو چرا نگی تا با خیال راحت ادامه بده یک دستی بهش بزن اول زمانی ک خونه نبود بگو یکی اومده در خ ...

نمی‌خوام رو دستی بخورم میترسم همه چی علیه من بشه دوست ندارم با دوتا پیام برم طرفش و با شک و دودلی بهش بگم دوست دارم اگر چیزی هم هست بادین پر جلوش وایسم و حق حرف زدن رو ازش بگی م و اگر همچین چیزی ازش ببینم طلاق میگیرم من تحمل نمیکنم هیچ وقت نمیتونم به کسی شانس دوم بدم 

گفته ما رابطه داریم و شوهرت منو میخواد عکس العمل شوهرت و ببین اگه زیرش زد پس میخواد زیر ابی بره دوبا ...

در واقع دو تا پیام بود که نمیشه گفت خیانت دو نوع برداشت میشه کرد اما من فعلا زیر نظرش دارم بی گدار به آب نمیزنم من گذشت نکردم من فقط کمین کردم 

2706