2726
عنوان

پسرم پس کی میخواد حرف بزنه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3157 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پسر منم ۲۲ ماهشه خیلی کم حرف میزنه ولی هر چی میگیم رو میدونه فکر کنم پسرا کلا دیر حرف میزنن

نگو بذار چیزی میخواد بگه

مثلا اب میخواد نشون میده یا تک حرفی میگه اب گاهی بگو چی میخوای؟گاهی بگواب میخای؟

ذهنش نخون بذار بگه بعد کارش انجام بده

آره چند جا عوض کردم.هیج جا جواب نگرفتم.اصلا همکاری نمیکنه؟.فعلا که این ویروس تعطیل کرده همه جارو

نگران نباش عزیزم.یکی از دوستای من تا پنج سالگی پسرش حتی بابا یا مامان هم نمیگفت.اما الان ماشالله آدم رو قورت میده از بس زبون داره

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
پسر منم ۲ سال و یک ماهشه بردم پیش روانشناس کودم گفت مشکل عدم تمرکز داره گفت گفتار درمانی ببرمش. یعنی ...

چه کم کاری ای عزیز من.چرا خودتو سرزنش میکنی.کی در حق بچه اش کم کاری میکنه آخه.بخدا هی به من میگن باهاش حرف بزن.بقرآن دهنم کف کرده بس که باهاش حرف میزنم.وقتی نخاد حرف بزنه دیگه چه میشه کرد

دوستان میشه واسه خوب شدن حال پسرم یه صلوات بفرستید.خیلی این روزا حالم خرابه😭😭😭
چه کم کاری ای عزیز من.چرا خودتو سرزنش میکنی.کی در حق بچه اش کم کاری میکنه آخه.بخدا هی به من میگن باه ...

منم خیلی صحبت میکنم بخدا حوصله هم ندارم دلم خونه. همش گریه میکنم اون از قبل بارداری که با چندبار عمل تونستم حامله بشم اینم از وضعیت الان با این قرنطبنه قوز بالا قوز. 

الان پسر شما چطوره وضعش؟ تشخیص چی دادن؟

منم خیلی صحبت میکنم بخدا حوصله هم ندارم دلم خونه. همش گریه میکنم اون از قبل بارداری که با چندبار عمل ...

تشخیص هایپوکسی دادن.منم سزارین شدم.نمیدونم چجوری هایپوکسی شده با سزارین.دستورپذیریش کنه.حرف زدنش تعطیله.

تشخیص هایپوکسی دادن.منم سزارین شدم.نمیدونم چجوری هایپوکسی شده با سزارین.دستورپذیریش کنه.حرف زدنش تعط ...

انشاالله درست میشه توکل بخدا. من همش دارم هی چیزی نذر میکنم این خوب بشه

شما مشهد هستین؟ 

تشخیص هایپوکسی دادن.منم سزارین شدم.نمیدونم چجوری هایپوکسی شده با سزارین.دستورپذیریش کنه.حرف زدنش تعط ...

ببخشید نوار مغزی یا سی تی اسکنی چیزی گرفتن فهمیدن؟ رابطه اش با شما چطوره؟

ببخشید نوار مغزی یا سی تی اسکنی چیزی گرفتن فهمیدن؟ رابطه اش با شما چطوره؟

تهران هستیم.رابطه که خیلی به من وابسته اس یه توالت نمیتونم تنها برم با من میاد.کار و گفتار درمانی ام میبردم کلا داخل پیشش بودم.

انشاالله درست میشه توکل بخدا. من همش دارم هی چیزی نذر میکنم این خوب بشه  شما مشهد هستین؟

ام آر آی و نوار مغز گرفتیم

2706