2733
2734
عنوان

بچه ها فردا دارم میرم آزمایش بتا

257 بازدید | 28 پست

سه روز پیش آزمایش دادم مثبت بود،تیتر بتام 82بود فردا میرم تکرارش کنم برام دعا میکنید زیاد شده باشه عددش؟😞کسی بوده مثل من؟

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟

اره من بودم ۷ روز دیر زدم عدد بتام ۴۰۰ بود دوتا دکتر رفتم گفتن دوباره ازمایش بده حتی احتمال خارج رحمی هم دادن چون یه دکتر ساک بارداریمو ندید تو ۴۸ ساعت باید دوبرابر بشه ۷ روز بعد ازمایش دادم شد ۳۰۰۰ خوردی الانم ۱۹ هفمه بچمم شکر خدا سالمه ایشالا برای تو هم همینطور باشه و بچت سالم باشه

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوش به حالت.انشالله که دوبرابر بشه برات ایت الکرسی میخونم

مسی عزیزدلم منم برات صلوات میفرسم انشالله زود مادر شی منم بعد از هشت ماه مثبت شدبالاخره خیلی میترسم خوب پیش نره

2728

عزیزم ایشالله هر چی دلت میخواد همون بشه ولی واقعا چه دلی داشتی تو این شرایط برای بارداری ، من بعد دو سه ماه رژیم  و اقدام این ماه ترسیدم برم اقدام اخه اصلا معلوم نیست که وضعیت میخواد چجوری پیش بره ولی شمام ایشالله اگه باردار بودین خیلی مراقب باشین 🌹🌹

اره من بودم ۷ روز دیر زدم عدد بتام ۴۰۰ بود دوتا دکتر رفتم گفتن دوباره ازمایش بده حتی احتمال خارج رحم ...

من 30روز بعد از آخرین پریود 82بود زود رفتم؟روز 28بی بی چکم مثبت شد هی پررنگ تر شد هرروز آخر رفتم آزمایش روز 30 پریودم نامنظمه

مرسی گلم نترس و استرس نداشته باش بدترین چیزه.منم هشت ماهه منتظرم

انشالله ماه بعد بارداری😍من این ماه زیاد فکرمو درگیرش نکردم و باردار شدم البته قرص هم خوردم این ماه

2738
انشالله ماه بعد بارداری😍من این ماه زیاد فکرمو درگیرش نکردم و باردار شدم البته قرص هم خوردم این ماه

انشالله. من قرص فقط پروژسترون مصرف میکنم.لتروزول و دوفاستون مصرف کردم به کیست تبدیل شد

عزیزم ایشالله هر چی دلت میخواد همون بشه ولی واقعا چه دلی داشتی تو این شرایط برای بارداری ، من بعد دو ...

من هشت ماه اقدام بودم تو زندگیم بهش نیاز داشتم از لحاظ روحی داغون شده بودم بچه میدیدم گریه میکردم دیگه 

انشالله. من قرص فقط پروژسترون مصرف میکنم.لتروزول و دوفاستون مصرف کردم به کیست تبدیل شد

من فقط همین ماه لتروزول و متفورمین خوردم و پودر اینو فولیک و دگزا

من هشت ماه اقدام بودم تو زندگیم بهش نیاز داشتم از لحاظ روحی داغون شده بودم بچه میدیدم گریه میکردم دی ...

خب الان خوشحال باش یه کوچولو اومده تو دلت ، از این لحظه هات لذت ببر 😍

من 30روز بعد از آخرین پریود 82بود زود رفتم؟روز 28بی بی چکم مثبت شد هی پررنگ تر شد هرروز آخر رفتم آزم ...

شاید زود رفتی من بعد از ۳۷ روز از اخرین پریودیم رفتم

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
انشالله بارداری راحتی داشته باشی منم هشت روز دیگه موعدمه ولی امیدی ندارم هر وقت که امیدوار بودم ناام ...

امیدوارم این ماه باشی

2706