2726

9. خصوصی ترین مسایلتون رو گاهی حتی به شوهراتون نگین . مثل چقدر پول دارین . چون میزاره توی مشت خانواده اش .اونم ناخواسته . 

10. حرفای خاله زنک ممنوع .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

حس بدی بهم میدن اونایی ک الکی ادای باکلاسارودرمیارن ' کاملا ضایس دارن چرررررت میگن و خودشون اونجوری نیستن وهمه کاراشون فیکه و.. یااونایی ک خیلی خودشونو میگیرن اه اه ازاین مورد دوم متنفرممممممممم 'حالا توبحرزندگیشون میری میبینی خودت هزاربرابر شرایطت مطلبوتره میمونی این دقیقااااا پزه چیو داره میده 'به چ علت خودشو برات میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکیم ک بعضیا موقع دست دادن خیلیییییییی اروم اصلا دستشم بدستت نمیخوره فقط هواش میخوره انگار اونجوری دست میدن ' اینم ازنظره من حس خوبی برای طرف مقابل ایجاد نمیکنه (به من حس کم محلی کردن دست میده)'باز برای هرکس متفاوته.(البته بااین وضع کرونا ک دیگ دست دادن ب تاریخ پیوست)

دنبال تغییرات ظاهری عجیب غریب نباشید مث تزریق و... به این امید که مردها خوششون بیاد و خیانت نکنن

واسه خودتون ارزش قایل باشید ، خیانت یه چیزه ذاتی و اخلاقیه کسی که بخواد بکنه میکنه به سایز لب و..  شما نگاه نمیکنه، اون مردها که هیچ، درباره مردهای نرمال میگم ، مردها جذب زنی که کتاب میخونه و به روزه و شخصیت ثابت داره و محترمه و به اندازه کافی به خودش میرسه میشن نه زنهای سطحی که فقط دنبال ظاهرن و از این آرایشگاه به اون کلینیک زیبایی هستن

2728

همیشه سنجیده صحبت کنیم

گاهی لازم نیست نظری بدیم

جایی حتما لازمه که نظر داده بشه

اختیار خودتون رو به حراج پدر، مادر، همسر و دیگران نزارید 

هر اندازه که با طبیعت در صلح و دوستی باشین به همون اندازه انسان خوبی هستید

اگه چیزی مثل عقیده مذهبی، گرایش جنسی و... با عقاید و باور شما جور نیست دلیل بر داشتن حق توهین نیست. قبول نکنید اما توهین نکنید

یکیم ک بعضیا موقع دست دادن خیلیییییییی اروم اصلا دستشم بدستت نمیخوره فقط هواش میخوره انگار اونجوری د ...

به شدت مثل توام...وواقعا دوست دارم اون لحظه بدون فکر بگم چرا اینجوری دست میدی با یه حالت تعجب و تاسف

عالی بود عزیزم

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

کلا با هیچکس زیاد صمیمی نشید

بدون دعوت جایی نرید

از سختیهای بچه بزرگ کردن پیش کسی نگید

بدی همسرتون رو پیش کسی نگید

اهل ناله و گفتن از بی پول و گرفتاری نباشید

با صدای بلند نخندید

مطالعه کنید

دیگه فعلا چیزی یادم نمیاد😁

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
چقدر خوب گفتید  البته توی مورد شش اینکه عکس خود آدم باشه خوبه ولی اینکه هر لحظه از زندگی اش عک ...

سلام عزیزم، خوبی؟ 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

عزیزم چند تا موردم من  میگم.رک بودن با بی ادبی فرق داره رک وراحت باشیم ولی دل شکن و بی ادب نه.بدونیم وبه بچه هامونم یاد بدیم که همشکل ما نبودن مساوی بد بودن نیست لازمه ی زندگی اجتماعی احترام به سلایق دیگرانه پس به خاطر پوشش و طرز فکر دیگران در موردشون قضاوت نکنیم یا بهشون زل نزنیم.عقیده شخصیت آدمو میسازه ولی تغییر ناپذیر نیست که اگه شد اونوقت میشه تعصب بیجا و اجازه ی رشد به شخصیت  آدم نمیده پس ذهنمون رو آزاد بذاریم و هر جا دیدیم لازمه ،تغییراتی تو عقیدمون بدیم و جلوی حرف مخالف جبهه نگیریم.

2706