2726

البته شما خودتون استادین...

۱.اوایل ازدواجتون تا وقتی بچه دار نشدین هی هر جا نشستین حرف بچه دار شدن و اینا شد نگین وااای من بچه میخوام چیکار و فلان...بالاخره شما بچه دار خوااااهی شد اونم به تجربه ثابت شده چند تاااا(در مورد این جور آدما خیلی ثابت شده چند تاااا)بعد دیگه اون وقت همه به ثبات قدم و بلوغ فکری و تصمیمی شما شک خواهند کرد همون بگین ببینیم خدا چی میخواد دیگه حالا هر وقت آمادگی داشته باشیم بچه دارم میشیم

۲.با همه با همهههه اقوام شوهر یا اقوام و دوستای خودتون از اول دوست و رفیق باشین مگر این که اون طرف خودگیری و غرور کاذب داشته باشه که تازه در این صورتم عین دشمن دیدینش گارد نگیرین فقط عین خودش باشین باهاش...یعنی با هر کس خوب و در بدترین حالت عین خودش باشین  نه بیشتر....

۳.غیبت واقعاااااااا بی فرهنگیه(یعنی ثابت شده اصلااااا)اینو خودم رعایت کنم کامل دیگه آرزویی ندارما

۴.چررررت حرف نزنین زیادم حرف نزنین دیگه اینو توضیح بدم میشه کتاب ولی خدایی خیلی این مورد ۴ رو جدی بگیرین

۵.تو گروهای خانوادگی چرررتو پرررت ارسال نکنین شخصیتتونو زیر سوال نبرین

۶.عکس خودتونو +کادوی شوهرتون+گلی که خریده+هر خوشی دیگه ای نذارین تو پروفایل و استوری و فلان اینم که حوصله ی توضیح ندارم ولی این از مورد ۴ هم مهم ترههههههه

۷.دروغ نگین حتی خیلی کوچولو

خب حالا شماام بگین مرسی🌹🌹😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

صبر وحوصله داشته باشید هی نگید حوصله ندارم😁

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

اونایی که می گن اه بچه می خواییم جیکار اونا می ترسن بچه دار نشن  یا اقدام می کنن می بینن ننی شه می خوان وقت بخرن یه مدت یواشکی می رن دکتر اگه شد زود نی گن نا خواسته بود نشد می گن بچه نمی خواییم

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
اونایی که می گن اه بچه می خواییم جیکار اونا می ترسن بچه دار نشن  یا اقدام می کنن می بینن ننی شه ...

جاری من میگفت من خودم بچه ام هنوز

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

8.با در و همسایه ها چطوی هستین ؟با خانواده شوهر و جاری اونطوری باشین .

9. در مقابل خواسته های و انتظارات خانواده شوهر کوتاه نیایین . حتی اگه شوهرتون بگه به خاطر من . 

چون شوهرتون به خاطر شما نخواهد زد توی دهن خانوادش و نخواهد گفت شماها کوتاه بیایین چرا خانمم کوتاه باید ؟ 

10 .ارزش و احترام خودتون رو ،خودتون نگه دارین . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
اونایی که می گن اه بچه می خواییم جیکار اونا می ترسن بچه دار نشن  یا اقدام می کنن می بینن ننی شه ...

ن همه اینطور نیستن من خودم شوهرم اصلا بچه دوست نداره تازه پیشنهاد کرده کلا بچه دار نشیم دیگه

2706