2726

سلام و ارادت

تاپیک های قدیمیم هست با توضیحات بیشتر. تعمیر کارسخت افزار و کارشناس الکترونیک و از همه مهمتر عاشق تعمیرات از کوچولوییم 😄 

هر گوشی بلااستفاده و شکسته و خاموش حتی  که بعضی از قطعاتش سالم باشه.

مدل و عکس گوشی ها رو میتونید تل یا واتس بفرستید تا ان شالله ازتون خریداری بشه 👇

۰۹۳۳

۳۲۰

۱۲۱۲

بخصوص گوشی قدیمی دکمه ای!!

یک صلوات برای سلامتی خودتون بفرستید🌷

مرسی از بودنتون...

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

ارسال از طریق پست هست. خیلی راحته

هزینه پست هم با خودمه.

اینطوری هم کمک خرجی به شما میشه

هم از طرفی ما تو خونه حداقلش سرگرم میشیم  

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تبلت لنوودارم سالم سالم بود شارژش خراب شده میخرین؟؟ 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2728
ما فک. کنم 7.8تایی داریم. همه ال سی دی هاش سوخته 

سلام

عیبی نداره.

اگر خواستید که ازتون خریداری بشه فقط عکسشون رو تل یا واتس محبت کنید تا ان شالله انجام بشه.

۰۹۳۳

۳۲۰

۱۲۱۲

ممنون

ارسال از طریق پست هست. خیلی راحته هزینه پست هم با خودمه. اینطوری هم کمک خرجی به شما میشه هم از طر ...

من یه L80دارم دادمش تعمیرم درست نشده اونم میخرین؟

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
من دارم چند میخری سالمه فقط صفحه اش شکسته سامسونگ جی وان😐

سلام

اگر بردش سالمه حدود ۱۰۰ ۱۵۰ هزار تومن در نظر بگیرید

من یه L80دارم دادمش تعمیرم درست نشده اونم میخرین؟

سلام

اگر ال سی دیش سالمه بله

ارسال از طریق پست هست. خیلی راحته هزینه پست هم با خودمه. اینطوری هم کمک خرجی به شما میشه هم از طر ...

برای imei میخوای  ؟

اگه نواشته باشه بدردتت میخوره؟

حرفت رو رو بزن ولی تند نزن اصلا تند بزن ولی اروم بزن  نهایت حرفتو ناشناس بزن https://t.me/Harfmanrobot?start=64398172 
تبلت لنوودارم سالم سالم بود شارژش خراب شده میخرین؟؟ 

سلام

آره آبجیه گلم

2706