2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یعنی شما ازاد گذاشتین و جواب نگرفتین .؟

نه برعکس، البته یه چیزایی ذاتیه مثلا دختر من خیلی مغروره و از طرفی خجالتیه و سر زبون نداره مثلا یکی رو میبینه روش نمیشه سلام کنه و باهاش صحبت کنه

نه برعکس، البته یه چیزایی ذاتیه مثلا دختر من خیلی مغروره و از طرفی خجالتیه و سر زبون نداره مثلا یکی ...

اره پسر منم همینطوره خصوصا با خانواده شوهرم بیشتر اینطوریه انگار ازشون خجالت میکشه و نسبتا بیشتر تا خانواده خودم احترام میزاره مثلا هرکار میکنم میگم سلام کن اونجا رفتیم یه خط در میون اینکارو میکنه  دختر شما چن سالشه 

2714
اره پسر منم همینطوره خصوصا با خانواده شوهرم بیشتر اینطوریه انگار ازشون خجالت میکشه و نسبتا بیشتر تا ...

۶ سال و نیم، بعضی همکلاسیاش از این بدترن بعضیا هم خیلی بهتر، میگم بخشیش ذاتیه دیگه من خودم هم خیلی آدم سرزبون داری نیستم خیلی از تعارفات و حرفایی که یه عده میزنن من اصلا موقع صحبت با یه نفر به ذهنم نمیرسه، دخترم هم شبیه خودمه

۶ سال و نیم، بعضی همکلاسیاش از این بدترن بعضیا هم خیلی بهتر، میگم بخشیش ذاتیه دیگه من خودم هم خیلی آ ...

اتفاقا پسر منم 6 سال و نیمه همه چیش خوبه ولی خیلی زود جو محیط روش اثر میزاره مثلا اگه یکی ازش سوال بپرسه یه جواب عجیب غریب میده همراه با لوس بازی در صورتی که اونجوری عادیه ها نمیدنم چطور حالیش کنم هر چی میگم تو سرش نمیره از اینکه اینجوری میگه بعضی ها میخندن خوشش میاد خیلب ناراحتم خیلی 😕😕