2737
2734
عنوان

حستون ب چهرتون😀

| مشاهده متن کامل بحث + 25824 بازدید | 1182 پست
نمدونم من حس میکنم هیچ عملی نداره فقط از بچگی تا الان جا افتاده شده

وااای نههههه برو ببین من ی روز تو کف اون بودم😂

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله حس خوبی به چهرم دارم و خوشگلم سقف و بگیرید نیاد پایین

😂😂😂😂😂

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
تازه همش بهشون میگم چقد قشنگین.چه لباس قشنگی. هی از مادرشوهر و خواهرشوهرم تعریف میکنم. ولی اونا نه.. ...

الهیییی 😍مهربونی👌 کاش پیش اونا نمونید 

2728
نه اصلا چیزی نمیگه بنده خدا....ولی مادرشوهرم و خواهرشوهرام از دخترای دیگه پیش شوهرم میگن همش😫😫😫😫

چقدر ناراحت شدم برات😔

بیشورن چقدر یه چیزی بگو بهشون.بگو منو دوست نداشتین چرا گرفتین برا پسرتون از همونا که تعریف می‌کنید میگرفتین براش با شوهرتم  قهر کن ۱-۲ روز

هم حساب کار دست خونوادش میاد و میفهمن که نباید این حرفاشون بزنن هم شوهرت تذکر میده بهشون که دیگه تکرار نکنن

حق ندارن با این حرفاشون ناراحتت کنن😡😡

تازه همش بهشون میگم چقد قشنگین.چه لباس قشنگی. هی از مادرشوهر و خواهرشوهرم تعریف میکنم. ولی اونا نه.. ...

میدونم عزیزم سخته تو هم کلا ازشون تعریف نکن ایرادم‌نگیر بیخیال خداروشکر کن قیافت خوبه برو هر روز جلوی آینه از خودت تعریف کن بگو منکه تو زیباییم نقشی نداشتم احسنت به اونیکه آفریده احسن الخالقین 😍😍😍😋😋😋

وای چه هیز😁😁😁

بهش میگفتم بابات بیخود کرده نگا کرده میگف ینی چی باید ببینه الکی ک نیس میخواد واسه پسرش زن بگیره😑

2738
چقدر ناراحت شدم برات😔 بیشورن چقدر یه چیزی بگو بهشون.بگو منو دوست نداشتین چرا گرفتین برا پسرتون&nbs ...

اصلااا اون جنس ادما درست بشو نیستن بهتره ک جوابشونو نده ب نظرم دیدم ک میگم🤦‍♀️

معمولی عاشق چال گونم ولی ندارم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
معمولی عاشق چال گونم ولی ندارم 

اره چال خعلی نازه😍

بینیمو عمل کنم صورتم هیچ عیبی نداره ...خودم صورتمو دوس دارم ی حس مثبت بودن و مظلومیت و شیرین داره...قربون شکل ماهم برم من 😂😂😂🤣🤣🤣🤣

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

خوبه قیافم ولی اضافه وزن دارم😥به قول دختر برادرم اگه وزنتو کمتر کنی قیافت بهتر میشه چکار کنم نمیشه لامصب 

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
چقدر ناراحت شدم برات😔 بیشورن چقدر یه چیزی بگو بهشون.بگو منو دوست نداشتین چرا گرفتین برا پسرتون&nbs ...

دورت بگردم .شوهرم که گناهی نداره . همزمان با دوستش اومدن خواستگاریم ،کلی التماس بابامو کرد با کلی خواهش خونواده اش من عروسشون شدم وگرنه ما شمالی و اونا اصفهانی..... شوهرم خیلی مهربونه چندبارم گفته بهشون دعوام کرده ولی فایده نداره.جلو شوهرمم نگن وقتی شوهرم میره سمت مردا انقدر تیکه بارم میکنن که من میمونم چی بگم . از دعوا میترسم.از اینکه حرمت بزرگترا ازبین بره...‌شوهرمم دوست دارمش.ما نمیتونیم یه روز قهرباشیم.باید حتما پیش هم باشیم.چندبارم شوهرم جلوم گریه کرده از دست خانواده اش

بینیمو عمل کنم صورتم هیچ عیبی نداره ...خودم صورتمو دوس دارم ی حس مثبت بودن و مظلومیت و شیرین داره... ...

😍😍😍😍

2706