2410
2553

مرسی

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مرسی عزیزم، دقیقا خیلی ب نیتم ربط داشت قشنگ انگار بهش گفته بودم جوابش برا من بود😊😊😊

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

دقیقا ب نیتم ربط داشت.. 

ولی گفت چرا دعا نمیکنی!؟؟؟ 

من ک صبح و شب در حال دعا کردنم😥😢😢😢😢

خدا چرا صدامو نمیشنوه😔😔😔😔😔😔

دوستای قشنگم به دعای خیر و صلواتتون خیلی محتاجم... 

خیلی خیلی از ته دل دعا میخونم...  هر چی نذر بوده رو برداشتم. از بس دعا میخونم بچه و خانواده میگن چیشده چ اتفاقی افتاده همش در حال دعا خوندنی... واقعا وقتی دارم از خدا میخوام حس میکنم قلبم داره پاره میشه... 

نمیدونم  چی قراره بشه😔

2714
خیلی خیلی از ته دل دعا میخونم...  هر چی نذر بوده رو برداشتم. از بس دعا میخونم بچه و خانواده میگ ...

انشالله بزودی حاجت روا بشید

صلوات فرستادم و دعاکردم شماهم منو دعاکنید دعا درحق دیگران موثرتره 

دعا با زبانی که گناه نکردی

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
انشالله بزودی حاجت روا بشید صلوات فرستادم و دعاکردم شماهم منو دعاکنید دعا درحق دیگران موثرتره  ...

ممنونم عزیزم منم واستون ایت الکرسی میخونم ان شاالله شما هم حاجت روا بشید