2733
2734
عنوان

مامانا میاین لطفا

90 بازدید | 19 پست

من از دیروز یکم گلود درد و کمی سرفه دارم الان یه اموکسی سیلین خوردم بنظرتون برا شیردهی مشکلی نداره؟تا حالا کسی تو شیردهی خورده؟

پروفایلم دخترمه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا اوضاعت مثه منه

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2731

مایعات زیاد بخور ممکنه شیرتو کم کنه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738
از کرونا نمیترسی؟ مک فقط بخاطر بچم میترسم همش ۱۶ روزشه 😣

ای جانم ..منم شیر میدم به بچم ..گلومم درد می‌کنه انقدر استرس داااارم

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
اینی که خوردم ضرر داره؟

ضررنداره ولی هرچی کمترداروی شیمیایی بخوری بهتره...انتی بیوتیک چون اب بدنو کم میکنه شیرتوکم میکنه.نگران بچتم نباش بهش خوب شیربده مریض نمیشه.من خودم چندبارسرماخوردم وانفولانزاگرفتم خداروشکرپسرم نگرفت

سرفه نداری؟

نه ..ولی احساس میکنم نفسم میگیره ولی شوهرم میگه داری تلقین میکنی

ضررنداره ولی هرچی کمترداروی شیمیایی بخوری بهتره...انتی بیوتیک چون اب بدنو کم میکنه شیرتوکم میکنه.نگر ...

خداروشکر

من از این کوفتی میترسم وگرنه حاضرم صدبار سرما بخورم تموم بدنم از استرس شل شده میترسم از استرس شیرم خشک بشه

پروفایلم دخترمه😍
2706