2737
2734

الان که نميتونم ببرم دکتر، هر یک ساعتم 60 سی سی شیر میخوره تقریبا البته نه کل روز شبا بیشتر اینطوریه تو خوابم بعضی وقتا پاش میپره خیلی استرس دارم کولیکم داره زور ميزنه قرمز ميشه قطره کولیکز میدم اجازه هم نمیدن ببرم دکتر تورو.خدا دعا کنید بچم احتیاج به دارو و دکتر نداشته باشه تو این وضعیت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ميگم اگه رفلاکس باشه ميتونه راحت بخوابه روزا بیشتر خوابه شبا تا 3 بیدار نق نق و گریه داره البته از 12 شب بودبعد باز میخوابه زور ميزنه انقد قرمز ميشه به کبودی ميزنه 

2738

عزیزم‌نگران نباش خواهر زاده منم دقیقا همینطوره ک میگی بهش میگم لبو بس ک زور میزنه سرخ میشه دو ماهشه

این ک خوبه  ۳ میخوابه جوجه ما ۱۱ تا ۱۲ شب میخوابه دیگه بیداره تا خود صبح بعد روز میخوابه

اینقدر عیب رو بچه نزار همه اینا طبیعیه خوابشم کم کم بهتر میشه 

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
عزیزم‌نگران نباش خواهر زاده منم دقیقا همینطوره ک میگی بهش میگم لبو بس ک زور میزنه سرخ میشه دو ماهشه ...

مرسی عزیزم از دل گرمیت دعا کن صداش خوب شه گرفته نباشه دیگه

2706