2726
عنوان

کیم هانسو هستم

5982 بازدید | 218 پست

دوستان عزیز و گرامی😐من فقط میخواستم به دوستم ثابت کنم ایرانی ها خارجی هارو میپرستن و همچنین من جهان گردی میخونم ک برای تحقیق دانشگاهم بود که ایرانی ها چطوری هستن که بهشون که بهشون میگن مهمان نواز نسبت به سایر کشورای سرد مثل آلمان و ... این ها

جدا فکرشو نمیکردم انقدر جدی شه ببخشید😂

۹۰ صفحه کاااامنت؟ خدایی؟ جدا ازین تاپیک خواستم بهتون بگم کمتر زودباور باشین و تا با چشم خودتون ندیدین باور نکنین❤️

برای اطلاعات از دوست کره ای واقعیم کمک گرفتم و برای کره ای نوشتن هم از گوگل ترنسلیا استفاده نکردم:) خودم بلدم، انگلیسی هم دیگه همه بلدن این روزا و ماعم مستثنی نیستیم و برای همین خوب حرف زدم

عکساهم ک دیدین (بجز ناخون) عکسای دوست کره ای واقعیم بود و با اجازش گذاشتم و میتونم اینستاشم بدم ببینین😐

برای شهرم انقد از نی نی یار نپرسین من خودم میگم😐تهرانم

خلاااااصه دیگه هر چقدر مرامتونه😐👌🏻نترکونین دوست شیم خوشحال میشم دیگه

همین

اگه ترکیدم از همینجا خداحافظ شما سیزده بدرتون مبارک

آرامش دو گیتی تفسیر این ۲ جملست: به من چه؟ ؛ به تو چه؟

اووووووو

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن

😐😐😐

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کیم هانسو باش

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
2728

عزیزم انتظار داری الان برات کف بزنیم؟؟؟؟ 

همرو سرکار گذاشتی و هدفتم کاملا اسکل کردن ملت بود😐

متاسفم برات✋🏻

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
عزیزم انتظار داری الان برات کف بزنیم؟؟؟؟  همرو سرکار گذاشتی و هدفتم کاملا اسکل کردن ملت بود م ...

ن جداااا فکر کردم ۲ نفر میان یچیز میگن میرن دیگه

ن دریییین حد

عزیزم انتظار داری الان برات کف بزنیم؟؟؟؟  همرو سرکار گذاشتی و هدفتم کاملا اسکل کردن ملت بود م ...

🌹😘

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
خوب کارب کردی ایرانی ها واقعا هنبنحوری هستن که گفتی 😃😃😃

قصدم ایستگاه کردن نبود فقط میخواستم ثابت کنم🤷🏻‍♀️

ن جداااا فکر کردم ۲ نفر میان یچیز میگن میرن دیگه ن دریییین حد

خودتی گل

کار زشتی کردی و مطمئنم خوب میدونی هدفت سرکار گذاشتن بود 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
🌹😘

90 صفحه سرکار گذاشت مارو بعد میگه باهاتون شوخی میکردم😕

2706