2733
2734
عنوان

تو حیاط خونه ی مامانم پیتزا آتیشی درست کردیم😍😍🍕عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 971 بازدید | 38 پست
منظورش اینه ظاهرش خوب نیس😂😂😂😂😂

تو عکس اینجوری شده وگرنه عالی بود👌👌

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
🥰😅قیافه نگرفتم که🤔 ممنون جاتون خالی

عالیه 😋😋😋😋خیلیم خوبه👏🏻👏🏻👏🏻نوش جانت عزیزدلم

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالیه 😋😋😋😋خیلیم خوبه👏🏻👏🏻👏🏻نوش جانت عزیزدلم

ممنونم جات خالی بود گلم🌹🌹🌹

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
2728
توی دیگ هم میشه پیتزا پخت ؟ 

نمیدونم تاحالا امتحان نکردم فقط اینجوری بلد بودم و تو کیک پز

تو عکس اینجوری شده وگرنه عالی بود👌👌

تو عکسم بنظر عالی میرسه عزیزم😍

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
ممنونم جات خالی بود گلم🌹🌹🌹

نوش جون شما باشه ولی دلم خواست این مدلی درست کنم حتما 

یادبرنامه آشپزی در طبیعت افتادم😅😋❤

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
2738
نوش جون شما باشه ولی دلم خواست این مدلی درست کنم حتما  یادبرنامه آشپزی در طبیعت افتادم😅😋❤

😀😀