2726

سلام دوستان اصفهانی کسی بوده تو این شرایط کرونا تو بیمارستان خانواده زایمان کروه باشه؟اتاق وی آی پی داره؟همراه میذارن؟اصلا بیمار کرونایی داره؟طرز رفتار و برخورد پرستارا چطوره؟ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای جدی میگی،بخش زایمان نمیدونی چطوره؟کسی نمیشناسی اونجا زایمان کرده باشه،آخه اونجا قرارداد داریم،بیمارستان سینا چطوره؟نمیدونی؟من برا اصفهان نیستم بخاطر همین نمیدونم

2728
وای جدی میگی،بخش زایمان نمیدونی چطوره؟کسی نمیشناسی اونجا زایمان کرده باشه،آخه اونجا قرارداد داریم،بی ...

گلم زایمان کردم اونجا

پرستاراش اصلا رسیدگی نمیکنن

همه ناخون کاشته تا میان سرم وصل کنن باید مراقب باشی ناخن تو تنت فرو نره

برای من که یادشون رفته بود آنتی بیوتیک تو دفترچه ام بنویسن

فقط ظاهر بیمارستانو درست کردن

من تب داشتم مرخصم کردن با اینکه تب یعنی عفونت و باید نگهم میداشتن اما انگار میخواستن از گندی که زدن خلاص بشن 

بعدش به خاطر اتاق عمل عفونیشون که تو دادگاه ه و هم نظام پزشکی ثابت شد مجبور شدم 16 روز بیمارستان الزهرا بستری شم هر 8 ساعت سرم آنتی بیوتیک نسل 5 میگرفتم  عفونت ابسه کرده بود درن وارد کردن تا خارج بشه شانس آوردم به خون نزد وگرنه تمام

جونت رو دوست داری نرو 

والا بقیه بیمارستانها رو تو این شرایط نمیدونم چطوره