2703
2553
عنوان

یک جمله برای امام زمان (عج) بنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 52 پست

بیا که رهاشم از این همه درد 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

امام عصرم فقط از تو میخوام این روزا بگذره 😔😢وساطتمون رو بکن تا خدا به هممو ن رحم کنه 🙏🏻
من خیلی حقیرتر از اونم که بدونم حکمتش چیه ولی به خدا بگو ما بنده هاش طاقت نداریم اینجوری امتحانمون نکنه😔😭😭😭

ببخشید یه جمله نبود اخه دلم خیلی گرفته

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
عزیییزم 🌹 البته یه کم جمله بندیتون از نظر دستور زبان ایراد داره یا باید بگین لایق بندگی نیستم یا ...

اره حواسم به فیلمبود غلط نوشتم

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷
2714

اللهم عجل لولیک الفرج 

اقاجان دلتنگیم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

ای غایب از دیده ی گریان من

ای آبروی هر دو عالم

کِی خنده‌ آید بر تنِ نالان من؟

من تو را بی هيچ ترديدی ( كه دل ها را كند تاريك )

زنده تر ، تابنده تر از هر چه خورشيد است

در هر كهكشانی ،دور يا نزديك ،

خواه پيدا ، خواه پوشيده

در نهان تر پرده اسرار می دانم .

با هزاری و دوصد ، بل بيشتر ، عمرت

ای جوانی و جوان جاودان ، ای پور پاينده ،

مهربان خورشيد تابنده ،

این غمین انسانِ  پیرت،

این غریبِ مُلکِ ری، دور از تو دلگیرت،

با تو دارد حاجتی ، دردی كه بی شك از تو پنهان نيست ،

وز تو جويد ( در نهانی ) راه و درمانی

جاودان جان جهان ، خورشيد عالمتاب

این غمین مسکینِ پیر غریبت را ، دلش تاریک تر از خاک،

يا مهدی صاحب زمان ، درياب

چون پدرت ، اين خسته دل زندانی دردی روان كش را

یا مهدی صاحب زمان

دریاب

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

مهدی فاطمه کجایی من اومدم گدایی ، آقا خودت دلمو آروم کن بیقرارم 

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون
یاامام زمان بچمو نجات بده من دیگه توان روحی وجسمب ازدست دادنش روندارم😭😭😭

5تاصلوات فرستادم برا ی شفای بیمار 🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706