2733
2734
عنوان

خودش گفت ما آینده ای با هم نداریم

802 بازدید | 22 پست

دوست پسرم بهم گفت ما آینده ای باهم نداریم و خانواده من دختر فامیل واسه من انتخاب کردن منم نمیتونم رو حرفشون حذف بزنم( میدونم خودش میخواد ازدواج فامیلی داشته باشه)، منم ازش جدا شدم،بهش گفتم برو با همون فامیلتم دوست شو،حالا به هر بهونه ای بهم پیام میده که دوریت سخته و من اذیتم و تو خیلی خوبی و...، البته اینا هم موقعی که باهم بودیم میگفت، آدم نمیدونه باههاشون چکار کنه، نه خواستنشون مشخصه نه نخواستنشون،میگه اگه با کسی دوست شدی یا خواستی ازدواج کنی بهم بگو، میخوام از همه کارات خبر داشته باشم، بهم گفته که بعد بهت میگم چرا میگم ما آینده ای باهم نداریم و چرا رو حرف خانواده م نمیتونم حرف بزنم، منم بهش گفتم واسم مهم نیست😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بهش قاطعانه بگو میخوایم بیا خواستگاری ، نمیخوایم هِری  شما هم دیگه کات کن.خودت تو دردسر میفتی ...

کات کردم،اما پیام میده چون دوستانه وبدون دلخوری از هم جدا شدیم نمیخوام بلاکش کنم که بگه دنبال شوهر کردن بود

2738
منم همینو بهش میگم، میگه تو نمیدونی چی تو دلمه نمیدونی چه احساسی بهت دارم😐

بشنو و باور نکن.اشتباه اصلیت جواب دادن به پیاما و تماسهاش هست.

اون ازدواج میکنه شما هم وابسته، میشی نفر سوم رابطه

ی مدت بیخیالش شو جواب پیام و زنگشو نده خودتو بیخیال نشون بده طوری ک زندگی جدیدی شروع کردی

نمیدونم چرا میخواستیم جدا بشیم میگفت اگه ز بزنم جوابم میدی؟ اگه پیام بدم جوابم میدی؟ الانم که پیام میده میگه ز بزنم جوابم میدی اما ز نمیزنه فقط پیام میده

کات کردم،اما پیام میده چون دوستانه وبدون دلخوری از هم جدا شدیم نمیخوام بلاکش کنم که بگه دنبال شوهر ک ...

ربطی نداره و مهم هم نیست همچین آدمی در مورد چی فکر کنه و چی بگه. اون میخواد تو آب نمک تورو داشته باشه. بلاکش کن جوابشم نده.

2706