2726
تو یکسالگی چطور بود؟علائم اوتیسم چیه؟منم نگران پسرمم 

بچه های اوتیسم بشدت گوشه گیرن تو خودشونن با کسی بازی نمیکنن وسیله یکدونه شاید وسیله بازی بیشتر ندارن ب خیلی چیزها یا شاید همه چیز حساسیت تشون میدن 

اها ی چیزی ک من برای دخترم نگران بودم این بود ک موقع خشک شدن لباسا تو ماشین لباس شویی بدو بدو میرعت جلوی ماشین لباسشویی فقط نگاه میکرد و وقتی صدای بالای لباسشویی تمام میشد و کار خشک کردن تمام میشد میرفت سرجاش ک جراح مغز و اعصاب گفت جای نگرانی نیست بچه ها کنجکاون و بخاطر صدای بالا میرن حلوی لباسشویی 

فیلم فقط یک فیلم میبینن و تو فیلمو قطع کنی داد و بیداد میکنن یا حتا ب دکوراسیون اتاقشون حساسن 

بستگی ب اون حد و درجه اوتیسم داره 

بیل گیتس و انیشتن هم اوتیسم داشتن ولی در حد نابغه 

بعضیها مثل دیونه ها میشن و 

ولی همه این علایم رو باید یکجا ارزیابی کنن چون منم دخترم ازین علایم داشت ولی دکتر گفت دخترت خیلی هم زرنگه فقط شاید بیش فعال بشه ک خیلی ارومه الان اروم تر از قبل و زرنگ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه های اوتیسم بشدت گوشه گیرن تو خودشونن با کسی بازی نمیکنن وسیله یکدونه شاید وسیله بازی بیشتر ندارن ...

پسر منم گوشه گیره با کسی بازی نمیکنه با وسایل خونه بازی میکنه اسباب بلزی دوست نداره..

اگر اوتیسم نیست من یه سری کارا و بازی هایی هست که بگم باهاش تو خونه انجام بده برای تقویت حسا ش

همین اسفند تولد 3سالگیش بود.. اصلا واسه بازی همکاری نمیکنه ولی آره اگه بگی ممنون میشم😚

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728
همین اسفند تولد 3سالگیش بود.. اصلا واسه بازی همکاری نمیکنه ولی آره اگه بگی ممنون میشم😚

ببین پسر منم قبل سه سالگیش تقریبا یه سری چیزا رو‌نمیشناخت 

ولی باید باهاش کارکنی که زود جواب بگیری. 

ببین پسر منم قبل سه سالگیش تقریبا یه سری چیزا رو‌نمیشناخت   ولی باید باهاش کارکنی که زود ...

ولی خیلی سخته که حرف بزنی و هیچی متوجه نشه و گنگ نگاه کنه...با همسناش مقایسه میکنم و میبینم اونا چه حرفایی میزنن و اونوقت پسر من حتی معنی بابا رو نمیدونه چیه اعصابم بهم میریزه

اعصابتو الکی خورد نکن. مهارتهای کلامی و ارتباطی هیچ ربطی به هوش ریاضی نداره. این بچه ها خیلیاشون بیش ...

چی بگم والا امیدوارم پسر منم همینطوری بشه😔

پسر منم گوشه گیره با کسی بازی نمیکنه با وسایل خونه بازی میکنه اسباب بلزی دوست نداره..

دختر منم با اسباب بازی بازی نمیکرد ولی بازم اینا ملاک نمیشه پیش یک دکتر ببرینش شاید جو خونه ی طوریه ک بچه اینطور میشه