2737
2734
عنوان

خانم های باردار

268 بازدید | 32 پست

بچه ها من ۲۰هفتمه خیلی حالم بده خسته ام شده از این حال بد حال خوبم یادم رفته 😔فک میکنم که مادر ها چه راه سختی و رفتن  همش دارم روز شماری میکنم ۲۰هفته دیگه هم بیاد تموم شه شما ها هم اینطوری هستین؟چیکار کنم ؟

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۱ هفته ام واقعا خیلی سخت میشه گاهی 

خیلی بده

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2728

اتقاقا من روزشماری نمیکنم از ثانی ها لذت میبرم بارداری خیلی خوبه من دوسش دارم یه حس عجیب و خاصه ک کم دیگه ادم حسش میکنه شادباش روحیتو حفظ کن شادی تو روحیه تو برای فرشته تو وجودت خیلی مهمه

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
حالت تهوع داری؟ منم بیست هفتمه.. بیشتر معده م میسوزه و ترش میکنم

اره اولا خیلی بد بود انقدر حالم بد بود همش استفراغ میکردم همیشه تشنه ام بود همش گریه میکردم ولی الا کم تر شده سر معدمم میسوزه ولی حالت تهوع دارم خسته شدم 

مبارکه انشالله میاد بغلت همش یادت میره .بچت دختره؟ اخه منم از وقتی باردار شدم حالم مثل قبل نشد تا الانم که ویارم نرفته تازه بهتر شدم باورت میشه از صبح تا شب حتی نصف شب ویارداشتم فقط تهوع حالم خیلی بد میشد درحدی که یک ساعتم خوب نبودم 

شماره معکوسه لطفا سوال نفرمایید 
2738
اره اولا خیلی بد بود انقدر حالم بد بود همش استفراغ میکردم همیشه تشنه ام بود همش گریه میکردم ولی الا ...

بچت چیه؟ من پسر

من روحیه م یه وقتا داغونه بیشتر از لحاظ روانی تحت فشارم

مبارکه انشالله میاد بغلت همش یادت میره .بچت دختره؟ اخه منم از وقتی باردار شدم حالم مثل قبل نشد تا ال ...

انشالله همه ی باردارا حالشون خوب باشه منم تاجایی که یادم باشه واسه باردارایی که حالشون بد دعامیکنم واقعا خیلی سخته همش تهوع بی حوصلگی سردرد دل درد  .......

شماره معکوسه لطفا سوال نفرمایید 

برای کساییکه حالت تهوع دارن خیلی سخته، من از اوله بارداری لکه بینی داشتم دوبار خونریزی داشتم پدره عزیزمو از دست دادم و ناراحتیشو نی نیم تحمل کرد عفونت ریه گرفتم الان تو این وضعیت کرونایی هستیم هفته ۳۱هستم و منتظرم این بیماری از بین بره، ولی با اینحال واقعا خداروشکر حالم خوبه خدا خیلی دوستم داشت که همرو تونستم تحمل کنم انشاا... ازین به بعد هم خدا خودش کمکم کنه ،همینطور همه مامانارو کمک کنه

عزیزم میگذره این روزها ... 

ب خدا میگرن من ی مدت عود کرد ... 

گاهی سرمو میزدم ب دیوار بس ک درد داشتم ... 

شب ها اصلا راحت نمیخوابم... معدم مدام ترش میکنه 

همه سختی رو تحمل میکنن

ولی هزاران بار خداروشاکرم ب خاطر این نعمت بزرگ 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
برای کساییکه حالت تهوع دارن خیلی سخته، من از اوله بارداری لکه بینی داشتم دوبار خونریزی داشتم پدره عز ...

منم این مدت بهم سخت گذشت مخصوصا ب خاطر میگرنم ... 

ولی خدارو همیشه شکر میکنم ... 

مادرشدن تاوان داره 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2706