2737
2734
عنوان

کیک پزهای حرفه ای بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 52 پست
نه باو ۱ ساعت تو فر بود بلکم بیشتر از من هیچی در نمیاد اخرش      

منم یکبار همه چی مثل همیشه انجام دادم خمیر شد استثنا

ولی اگه همش خراب میشه یا موادت درست اندازه نمیگیری و قالبت کوچیکه و دما فرت اشتبه

هانی خانم هستم 🔫😂
نه باو ۱ ساعت تو فر بود بلکم بیشتر از من هیچی در نمیاد اخرش      

شک نکن 

دمای فرت پایینه 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یع دستوربهت میدم یبارامتحانش کن ...۸تاتخم مرغ زردروازسفیده جداکن سفیدرویع رب بزارفریزرزردتوهمبزن بای ...

فقط باید شکرشو زود نریزه تو سفیده چون آب مبندازه 

اول باید سفیده خوب شکل بگیره

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
2731
واقعا چه خوب برای تزیئنش هم توضیح داده البته من تزیئن با خامه نمیخوام شکلات تخته ای هم زدم بد شد&nbs ...

برا تزئینش از تو نت ایده بگیر فدات 

بعد اون دوتا کیک تولد داره ی کیک قابلمه ای ک هر سه تزئین متفاوت داره

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
اینو درست کن خوشمزه و راحته کیک شکلاتی تخم مرغ ۳عدد آرد ۲ لیوان بیکینگ پودر ۲مرباخوری روغن مایع یک ...

اردش باید چی باشه بعد من رو گاز میخوام درست کنم بعدم شکلات تخته ای برای تزئینه یا داخل کیک 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738
فقط باید شکرشو زود نریزه تو سفیده چون آب مبندازه  اول باید سفیده خوب شکل بگیره

اره من تا جایی که گیرم بیاد چون خیلی موقعا مغازه ها نذارن تارتار میزنم خیلی خوب فرم میگیره و کیکم خیلی اسفنجی میشه😍👍

هانی خانم هستم 🔫😂
شک نکن  دمای فرت پایینه

کامل توضیح بده همون کارو بکنم    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
اردت کمه رسپی ت عوض کن

مرسی گلم .چی چی روعوض کنم؟

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
اردش باید چی باشه بعد من رو گاز میخوام درست کنم بعدم شکلات تخته ای برای تزئینه یا داخل کیک 

کیک قابلمه روگاز ماریا قناد بپز

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
برا تزئینش از تو نت ایده بگیر فدات  بعد اون دوتا کیک تولد داره ی کیک قابلمه ای ک هر سه تزئین م ...

باشه دستت درد نکنه عزیزم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706