2726
عنوان

دوست پسرم منو نمیخواد.

| مشاهده متن کامل بحث + 5439 بازدید | 73 پست

ucdcl fi nv; ;'i j, v, kldo,hn h,k fhdmn hgjlhs j, v, ;ki

من ستاره بنفشم... متوجه شدید؟ بنفش. بنفش رنگ پادشاه ها و ملکه هاست من یک ملکه هستم. روانپزشک و مشاور خانواده و روانپزشک کودک هستم.اگر سوالی داشتید(درباره روانپزشکی) درخدمتم.دوست عزیزم که داری امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست.مامان ترنم به همراه همسر و دختر 4 ماهه شان در سال 89 در صانحه سقوط یک هواپیما جانشان را از دست میدهند. می می ناز به دلیل سرطان سینه از دنیا رفتند. تو که دل مهربونی داشتی و برای شادی آن دو دوست نی نی سایتی صلوات فرستادی حالا برای شادی روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان مامان آلا صلوات بفرست. آلا کوچولوی 1/2 ساله به دلیل مشکل ریه از دنیا رفتند. تو ای کسی که امضای مرا خواندی و برای افرادی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم حاجت تو براورده شود. تو هم برای براورده شدن حاجت من دعا کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب این نشد یکی دیگه چه اشکالی داره 

ول کن بابا نمیخواد دیگ زوری ک نمیشه 

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  
2728

ببین یه چیزی رو خواهرانه بهت بگم کاری ندارم که دوست داری تحت هر شرایطی باهاش باشی درکت میکنم 

اما اون فقط زمانی قدر تورو خواهد دونست که اول خودت به ارزش خودت پی ببری و قدر خودتو بدونی 

تا زمانی که خودتو دوست نداشته باشی و قلبا برای خودت ارزش قائل نباشی دائم از اینکه بهت بی توجه هست و قدرتو نمیدونه شکایت خواهی کرد

این قدر خودتو بی ارزش میدونی ک حاظری فقط مال تو باشه ولی بره مشروب بخوره؟؟؟

وقتی خودت واسه خودت ارزش قائل نباشی پس کی باشه؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

اگه عاشق باشي ك نميزاري بره عرق بخوره چون سلامتيش برات مهمه 

تو حتي دوسش نداري 

تو فقط وابسته شدي 

دوماه گريه كن 

دوماه جلو خودتو بگير 

دوماه فقط 

حتي ميدونم فكر خودكشي ميفتي 

اما بعد دوماه اگه نظرت تغيير نكرد بيا اينجا بگوو

دوست عزیز شما نباید اویزون این فرد باشید.به نظر من باید این فرد را فراموش کنید.

من ستاره بنفشم... متوجه شدید؟ بنفش. بنفش رنگ پادشاه ها و ملکه هاست من یک ملکه هستم. روانپزشک و مشاور خانواده و روانپزشک کودک هستم.اگر سوالی داشتید(درباره روانپزشکی) درخدمتم.دوست عزیزم که داری امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست.مامان ترنم به همراه همسر و دختر 4 ماهه شان در سال 89 در صانحه سقوط یک هواپیما جانشان را از دست میدهند. می می ناز به دلیل سرطان سینه از دنیا رفتند. تو که دل مهربونی داشتی و برای شادی آن دو دوست نی نی سایتی صلوات فرستادی حالا برای شادی روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان مامان آلا صلوات بفرست. آلا کوچولوی 1/2 ساله به دلیل مشکل ریه از دنیا رفتند. تو ای کسی که امضای مرا خواندی و برای افرادی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم حاجت تو براورده شود. تو هم برای براورده شدن حاجت من دعا کن.

نخواد

ناراحتی نداره که...

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2706