1711
1707
عنوان

دوست پسرم منو نمیخواد.

1029 بازدید | 73 پست

ما چند ماهه با همیم ولی این وقتی دید من دارم وابسته میشم تقریبا از همون اوایل هی میگفت آدم نباید به کسی وابسته بشه و از این حرف ها. الان هم مدام با حرف های پر از طعنه و کنایه و تلخی داره بهم غیر مستقیم میگه یعنی وابسته نشم و میخواد مثلا سرد بشم. ولی من روانیم با اینکه از حرف ها و رفتارهاش ناراحت میشم ولی نمیخوام بره، نمیتونم نبودش رو تحمل کنم. اینم بگم این قبلا جدا شده چون زنش بهش خیانت کرده و رفته، الان برا سرد شدن من به دروغ میگه نامزد دارم و میخوام باهاش ازدواج کنم. گاهی اوقات اینو میگه ولی من حس میکنم دروغه چون حرف هاش ضد و نقیضه و این فقط برا دس به سر کردن منه. گاهی اوقات بداخلاق میشه. میخوام ی چیز بهش بگم، میترسم بلاک کنه. من دلم نمیخواد بره. من میخوام بمونه. من حاظرم با هر شرایطی هست باهاش ازدواج کنم. دلم عروسی و این چیزا نمیخواد. حتی بهش گفتم اشکال نداره بعد ازدواج بره با دوست هاش عرق بخوره یا بره مهمونی ولی راضی نشد. چرا این بشر اینطوریه؟ مگه دلش از سنگه؟ مگه خواهش های منو نمیبینه؟ مگه حرف های منو نمیشنوه؟ چرا منو نمیخواد؟ چرا کسی به من توجه نمیکنه؟ منم دلم ی زندگی خوب میخواد. من باید چیکار کنم؟😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

خب توهم اونو نخاه/:😑

راه حل منطقی تر نداشتم واقعا

💛رسیدن به آرزوم،آرزومه🙂💕                میشه واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستی؟؟💫🍃          یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

یه جوری گفتی دوست پسرم منو نمی‌خواد گفتم چه شخص مهمی هست حالا..اگه میگفتی شوهرم باز یه چیزی

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟🤔.                                     +شاش!😂                                             اگه نظرت مخالف نظر من ریپ نکن😏😏😏این نظر منه..دلم میخواد به تو هم ربطی نداره😒😒😒             بچه ها یه تاپیک دارم در مورد «کرونا»یه دعا خیلی کوتاهه..واسه جلوگیری از بیماری های صعب العلاج..دوست داشتین بخونین😍                             میگم نمیشه کرونا بشینه خونه، ما بریم بیرون 😭 آخه حوصلمون سررفته

نمیخوادت عزیز من زور که نیست

فراموشش کن

قصه هاش کاش باشه همش مثل باباش😄یکی مث من باشه واسه اشتباهاش😔میخوام چند وقت بعد راه بره اون 4 دست و پا😄خودش باشه که دنیا دوست نداره وابسته هارو❤تو جزوی از منی💜بزرگ شی هنوز بچمی💜
1716

با ادمی که میگه نامزد دارم حتی به دروغ هنوز دوستی؟ معلومه داره بزور تحملت میکنه🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈سال به سال از تعداد اونایی که میگن :چرا روزه نمیری؟!  کم میشه و به تعداد اونایی که میگن :چرا روزه میری؟؟؟ افزوده میشه...😒😒😒فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐باهمینحس ششم کردناتون الان توی جهان سومیم یکم تحقیق و مطالعه کنید ببینید اصلا حس ششم چیه 🤔 خجالت نمیکشید؟ واقعا متاسفم😐من دخترم دختررر بادکنکککک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈😐🤔🤔🤔گروه چالش لاغری داریم هرکی میخواد عضو بشه و مانکن بشه داخل تامیکم بنویسه ادرس بدم😍😍فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍😍😍🎈❤                    الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤

بیخیالش بابا کی میخوان بفهمین زندگی بدونه مردا هم قشنگه

"پدرم" به خداحافظی تلخ تو سوگند،نشد... که تو رفتی و دلم ثانیه ای بند نشد🖤🥀
1436

یه چی میگم بدت نیاد

حالت خوش نیست انگارا

ولش کن بابا 

بره به جهنم

پرروش نکن

من اون حسین 261 معروف که کلی حاشیه درست کرده نیستم لطفا سوال نفرمایید با تشکر    این 261 کنار اسمم تاریخ تولدمه یعنی 26/1

ucdcl fi nv; ;'i j, v, kldo,hn h,k fhdmn hgjlhs j, v, ;ki

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ستاره بنفشم... متوجه شدید؟ بنفش. بنفش رنگ پادشاه ها و ملکه هاست من یک ملکه هستم. روانپزشک و مشاور خانواده و روانپزشک کودک هستم.اگر سوالی داشتید(درباره روانپزشکی) درخدمتم.دوست عزیزم که داری امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست.مامان ترنم به همراه همسر و دختر 4 ماهه شان در سال 89 در صانحه سقوط یک هواپیما جانشان را از دست میدهند. می می ناز به دلیل سرطان سینه از دنیا رفتند. تو که دل مهربونی داشتی و برای شادی آن دو دوست نی نی سایتی صلوات فرستادی حالا برای شادی روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان مامان آلا صلوات بفرست. آلا کوچولوی 1/2 ساله به دلیل مشکل ریه از دنیا رفتند. تو ای کسی که امضای مرا خواندی و برای افرادی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم حاجت تو براورده شود. تو هم برای براورده شدن حاجت من دعا کن.
1695