2737
2739

سلام من اين ماه يه رابطه مشكوك داشتم كه حدودا ٢٠ ساعت بعدش اورژانسي خوردم الان روز١٩ سيكلم هست سينه هام خيلي خيلي درد ميكنه تهوع هم از صبح دارم اول فكر كردم سرديم شده نبات خوردم ولي خوب نشدم

يعني به خاطر اين قرصه س؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نخیر بارداری😅

😂😂😂😂

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود...     حیف,چشمانِ تو این حادثه را دوست نداشت...           سیب راچیدم و در دلهره ی دستانم...                         سیب را دید ولی!!!دلهره را دوست نداشت...                تا سه بس بودکه بشمارد و در دام افتد...                   گفت یک....گفت دو....                                   افسوس سه رادوست نداشت...                                 من و تو خط موازی......!؟؟؟                                         نرسیدن.......!؟؟؟هرگز........                                   دلم این قاعده ی هندسه را دوست نداشت.                 درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که...                 از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت..... .                                                                                               

یک هفته بعد از خوردن قرص باید پریود میشدی،شدی؟

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2738
نه نشدم من تاحالا چند بار خوردم اورژانسي ولي سر موعد خودم پريود ميشدم

🙄🙄

تا اونجا که من میدونم تا یک هفته بعد از مصرف قرص اورژانسی پریود میشی.

نمیدونم والا

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
یک هفته بعد از خوردن قرص باید پریود میشدی،شدی؟

یک هفته که نه تا چهارده روز وقت داره

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭