1711
1707

همگی بیاید....الان عکسشو میزارم...

دلم به خوابایی که میبینم خوشِ......هرشب به امید اینکه بیای تو خوابم چشام رو روهم میزارم.....ولی صُب که پامیشم میبینم نیومدی ناراحت میشم😢😢😢        💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛    شهید ابراهیم هادی داداشمه....منتظرم که بیاد تو خوابم و بهم بگه...  .

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

1713

گذاشتی بلایک

من دختری خلاق و اهل هنر و ورزش هستم😊              رشتم تجربیه و خانوم دکتر اینده مملکتم هستم😄      من عاشق گل و گیاه و عروسک و کتاب هستم            📖🌹🌱🌵🌷🌴🌳🌲🎁                                     وعلاقه زیاد به طبیعت و کار های هیجانی دارم            و معتقدم که بهترین کادوها برای یک دختر همینه       ودر کنار درسم شناگر ماهری و فیتنس کارم  ورشته شنارو سعی دارم تبدیلش به یه منبع درامد عالی کنم🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃
1710

لایک لطفا

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
1436

😐

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه خوشبختیمو سلامتیه بچهام یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر. خدا رو خیلی واضح تو زندگیم میبینم 

قطره چکونییی😬😤

من از عقرب نمی ترسم! اما از نیش می ترسم.             از گرگی که می پوشد لباس میش میترسم!                میترسم! میترسم! آری میترسم ...!                            خود خدا گفته در توبه همیشه باز است.                   بنده ی خدا اگر توبه شکستم به توچه!        
1712