2726
عنوان

تله پاتیییییی عالیییهه اوردم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 171 پست

من انجام دادم ولی حس میکنم خیلی هول هولکی شد بعدش وسطش گریم گرف 

باز باید انجام بدم شب با تمرکز بیش‌تر 🙁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انجام دادم ولی حس میکنم خیلی هول هولکی شد بعدش وسطش گریم گرف  باز باید انجام بدم شب با تمرک ...

عزیز دلمممممممم😭😭😭

انقدر دوستش داشتی؟

اره شب دوباره امتحان کن

2728
نه نخوندم  فکر کردم از دیوید بکهام خوشت میاد  من عاشققققققق دیویدم

شوهرم روز عروسی شبیه دیوید بکهامه له شده بود😐

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
عزیز دلمممممممم😭😭😭 انقدر دوستش داشتی؟ اره شب دوباره امتحان کن

خیلی دوسش دارم اونم همین طور ولی شرایط نمیذاره باهم باشیم

چشم دوباره امتحان میکنم ❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
😂😂😂😂 اهان فکر کردم مجردی  طفلک

فداش بشم من...😂😂😂😂😉😢

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
الهییییییییی  از اینی که هستید خوشبخت تر بشید💋💋

همچنین ❤

2706