2726

سلام،سیزدتون بدر...امیدوارم حالِ شما برخلاف حالِ من خوبه خوب باشه...

خب بگذریم...

راستش من از16 ام باید برم سره کار

ولی پدر خوندم کلی باهام دعوا کرد دیروز که نباید بری...میخوای بری ویروس بیاری خونه...اخرشم برگشت گفت اگه بری دیگه نباید پاتو تو این خونه بزاری...درصورتی که خونه به نامِ مادرمه اصلا به اون ربطی نداره که منو منع میکنه پامو تو خونه نزارم...خیلی اذیت شدم خیلی حرفا بهم گفت کلی بدو بیراه...داره به مامانمم یاد میده که اونم نزاره من برم سره کارم...اخه خدارو خوش میاد...نمیدونم باید چیکار کنم با همچین آدمی،دوبارم قبل عید باهام دعوا کرد که سره کارت نرو میری ویروس میاری به ما میدی..زندگیم تلخ شده..هیچ کاری هم از دستم بر نمیاد شما راهنماییم کنید لطفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخه نمیشه از کارو زندگی موند که..این ویروس کمه کم تا اخره سال هست کمو بیش...باید یک سال قرنطینه بشینیم تو خونه؟؟؟؟امکان داره همچین چیزی؟؟؟تازه مدرسه و دانشگاه هام از اردیبهشت باز میشن

خب فعلا نرید سرکار . از اول اردیبهشت برید . اونم حق داره حتما سر جون خودش و شماها میترسه

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

عزیزم بخاطر خودت داره میگه اگه مجبور نیستی خب نرو سرکار

به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹

پدرتون کجاست؟

بهش بگین من بزرگم و اینجا خونه مادرمه

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.

برو سرکار بعدش میتونی تو هتل یا مسافرخونه بمونی

1 یا2 شب نباشی خود مادرت کوتاه میاد توروش وایمیسه

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
اخه نمیشه از کارو زندگی موند که..این ویروس کمه کم تا اخره سال هست کمو بیش...باید یک سال قرنطینه بشین ...

بهشون میگفتین که خیلیا میرن سر کار...منم مجبورم ...خیلی رعایت میکنم و خودم بیشتر از شما میترسمو مواظبم...

خدا جونم میدونم مثل همیشه هوامو داری...
برو سرکار بعدش میتونی تو هتل یا مسافرخونه بمونی 1 یا2 شب نباشی خود مادرت کوتاه میاد توروش وایمیسه

ب دختر ک اتاق نمیدن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
برو سرکار بعدش میتونی تو هتل یا مسافرخونه بمونی 1 یا2 شب نباشی خود مادرت کوتاه میاد توروش وایمیسه

قصدش همینه من از خونه برم...دیروز میگف مشکل من اینه تو تو این خونه ای تو بری همه چی درست میشه

میترسم اگه برم بد عادت شه هرروزه خدا بحث بندازه تا من بزنم از خونه بیرون

2706