2703
2553
عنوان

یعنی من حساسم؟

148 بازدید | 15 پست

خانوما من هروقت میرم خونه ی مادرشوهرم خواهرشوهرمم اونجاس سرسفره هیچ تعارفی بهم نمیزنن اصصصصلا ولی مادرشوهرم همش ب خواهرشوهرم تعارف میکنه اینوبخوراونوبخور

زیادم نمیرم مثلاخواهرشوهرم یه هفته اونجا باشه من یه روز اونجام.

میدونم بهشونم بگم ازطریق شوهرم میزنن ب مظلوم نمایی ک مااونو ازخودمون میدونیم و اینجاخونه ی خودتونه ولی خواهرت شوهرش غریبستو ازاین حرفا.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شاید اون عادت داره به تعارف

حالا من برعکس کسی تعارفم کنه بدم میاد نمیتونم غذا بخورم حس میکنم نگاه طرف به بشقاب من بوده

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
ب نظر من اينقد مهم نيس بخاي پيش بكشي ب روشون بياري  بدون ناراحتي با يه سياستي يه كاري مشابه هم ...

اره میدونم زیادمهم نیس ولی ناراحت میشم.اینجور مواقع خیلییی کم بخورم بهتر نیس؟

2714

یه نفر دیگه م صب عین این تایپیکو زده بود😂

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
اره میدونم زیادمهم نیس ولی ناراحت میشم.اینجور مواقع خیلییی کم بخورم بهتر نیس؟

اره مثلا اصلا سالاد و نوشابه و ماست و اينا دست نزن طوري ك مشخص باشه 

خيلي هم كم بخور صداشون دربياد 

يعني يه طوري ك دست نخورده باقي بمونه 

شايد هم واااقعا مث بعضيا ميگن جلو داماد اينجوري ان عروسو از خودشون ميدونن تو ديگه بايد بشناسيشون 

بقيه موارد خوبن ممكنه اينم واقعيت داشته باشه 

خوبه مث مادرشوهر من باشه برا اب خوردن هم ب زور تعارف ميكنه ك اوق بزنم اه..

نه 🙄

وا :/

ی بار قبل اومدن سر سفره بگو مادر جون منم بیام سر سفره ؟

اگ گف وا فلان و اینا 

گفتم اخه هیچوخت ب من تعارف نکردین گفتم شاید راضی نیستین 

اگرم گف تو از خودمونی بگو ایشالا ک اینطوره 

ترس های من، بخشی از ذات من هستند و احتمالا مهمترین قسمت آن خواهند بود
2706