2726
آخه خیلی شلوغ میشه...

مرتب بنویس، خیلیا پیشنهاد میدن به دفتر جداگانه واسه تستای زیست داشته باشی ولی اینطوری مشخص نیس کی یادت بیفته نکته نوشتی بری مرور کنی، ولی تو کتاب باشه همیشه تو دیده، دیگه ببین خودت چطوری راحتی و بازده داره واست

کاربر قدیمی هستم، به سری عقده ای گزارش زدن ترکید😒نظرمو دوس نداری نخون 😑این نی نی یار ها هم نباید واسه هر گزارشی یکیو بترکونن شاید یه سریا سادیسم دارن الکی گزارش میزنن، اصلا اگه کسی از من و نظراتم خوشش نمیاد جمع کنه از اینجا بره، مرسی اه😳
مرتب بنویس، خیلیا پیشنهاد میدن به دفتر جداگانه واسه است زیست داشته باشی ولی اینطوری مشخص نیس کی یادت ...

نمیشه کاغذ بزنم بین صفحات و فنرزنی کنم

تا می توانم به لبخندها و شیطنت های دخترانه ام ادامه میدم.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه کاغذ بزنم بین صفحات و فنرزنی کنم

میشه

کاربر قدیمی هستم، به سری عقده ای گزارش زدن ترکید😒نظرمو دوس نداری نخون 😑این نی نی یار ها هم نباید واسه هر گزارشی یکیو بترکونن شاید یه سریا سادیسم دارن الکی گزارش میزنن، اصلا اگه کسی از من و نظراتم خوشش نمیاد جمع کنه از اینجا بره، مرسی اه😳
اینجا سایت بارداری و بچه داریه جای درستی سوالتو مطرح نکردی 

شما انگار ندیدی ۹۰ درصد تاپیکایی که دوستان میزنن غیر مرتبطن با موضوع اصلی سایت، خواهر شوهرو خیانتو کتکو الا آخر

بعد این بنده خدا یه سوال درسی بپرسه جای درستی سوال نکرده؟؟

لطفا هرجا تاپیک ترسناک دیدید من رو توش تگ کنید🙂❤
2728
شما انگار ندیدی ۹۰ درصد تاپیکایی که دوستان میزنن غیر مرتبطن با موضوع اصلی سایت، خواهر شوهرو خیانتو ک ...

اونا مهم تر و جذاب ترن حتمااا...

فایل تست های کتابارو داری؟

نه فایل درمان تنبلی 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
شما انگار ندیدی ۹۰ درصد تاپیکایی که دوستان میزنن غیر مرتبطن با موضوع اصلی سایت، خواهر شوهرو خیانتو ک ...

ببخشید من با خود ایشون قضیه رو حل کردم شما حرص نخور.بهشون هم گفتم حدس زدم سنشون کم باشه گفتم سایت مناسب سنشون نیست

ببین عزیزم من کاری که خودم انجام دادمو بهت میگم خیلی کمکم کرد.اولا فاگو زیست خیلی خوبه به شرطی که دیر شروع نکرده باشی عالیه.بعدشم من از دی وی دی اموزشی استفاده کردم که اسم نمیبرم تبلیغ نشه واقعا برا بخشای گیاهی عالی بود و کلی بهم کمک کرد.هر فصلی که میخوندم تموم میشد میرفتم فصل بعدو که شروع میکردم تستای فصل قبلو باهاش میزدم.

کنکور کاملا مفهومی شده باید بخشهای مختلفو به هم ربط بدی وگرنه هیچ شانسی نداری

اگه دی وی دی ها براتون مفید بودن اسمشون رو اگه میشه لطف کنید بهم بگید!!!!

شر نشه برام

زیست شناسی دکتر مهدی آرامفر.پزشکن تدریسشونم عالیه من که واقعا راضی بودم همه مطالبو برات ترکیب میکنه.شیمی رو هم با استاد ربیعیان خوندم که اونم عالیه.از دوتا موسسه جدا هستن.ولی تهیه کنی ضرر نمیکنی

برای من میفرستی؟؟؟

گذاشتم لینک رو بگردید هست 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
شر نشه برام زیست شناسی دکتر مهدی آرامفر.پزشکن تدریسشونم عالیه من که واقعا راضی بودم همه مطالبو برات ...

ممنونم از راهنمایی تون

2706