2737
2734

ممنون میشم راهنمایی ام کنید...زیست خیلی نکته داره و سریع از ذهنم میره....چه جوری تست بزنم؟؟

تا می توانم به لبخندها و شیطنت های دخترانه ام ادامه میدم.....

من یه ساله دوازدهم رو تموم کردم، اگه تو زیست مشکل داشتی میتونم بهت کمک کنم

کاربر قدیمی هستم، به سری عقده ای گزارش زدن ترکید😒نظرمو دوس نداری نخون 😑این نی نی یار ها هم نباید واسه هر گزارشی یکیو بترکونن شاید یه سریا سادیسم دارن الکی گزارش میزنن، اصلا اگه کسی از من و نظراتم خوشش نمیاد جمع کنه از اینجا بره، مرسی اه😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید هی مرور کنی 

تو کانون مصاحبه رتبه برترا رو ببین 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
2731
من یه ساله دوازدهم رو تموم کردم، اگه تو زیست مشکل داشتی میتونم بهت کمک کنم

ممنونم..دانشجویید یا پشت کنکور؟؟؟

برو سایت آلا عزیزم اول همراه با کتاب یه تدریس کنکوری هم از دهم گوش کن نکات رو یادداشت کن تو کتابت بعد تست بزن نکات اون رو هم تو کتاب یادداشت کن و با یه برنامه ریزی مناسب هی مرور کن کتاب و نکات رو و تست بزن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
ممنونم..دانشجویید یا پشت کنکور؟؟؟

یک پشت کنکور بدبخت😓✌️

کاربر قدیمی هستم، به سری عقده ای گزارش زدن ترکید😒نظرمو دوس نداری نخون 😑این نی نی یار ها هم نباید واسه هر گزارشی یکیو بترکونن شاید یه سریا سادیسم دارن الکی گزارش میزنن، اصلا اگه کسی از من و نظراتم خوشش نمیاد جمع کنه از اینجا بره، مرسی اه😳

فاگو زیست کتاب خوبیه 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
2738
یک پشم کنور بدبخت😓✌️

اگه مشکل تنبلی داری بهت فایل بدم 

اینجا سایت بارداری و بچه داریه جای درستی سوالتو مطرح نکردی 

عزیزم هستن کسایی که جواب میدن...خودم میدونم...الان خانما مسائل آشپزی و آرایشی رو تو این سایت سوال می کنن.طوری نیست؟؟؟

اگه مشکل تنبلی داری بهت فایل بدم 

ماله من از تنبلی گذشته، اصلا من تنبل به دنیا اومدم بعد دست و پا درآوردم

یک پشت کنکور بدبخت😓✌️

عزیزم ایشالله امسال نتیجه میگیری.ببخشید یه سوال زیستای ده و یازده و دوازده بهمدیگه مربوطن.میشه یکیشو نخوند برا کنکور؟

خواهرای عزیز صلوات برا سلامتی بچه های من میفرستید😢😢
ماله من از تنبلی گذشته، اصلا من تنبل به دنیا اومدم بعد دست و پا درآوردم

من دوست دارم بخوونم ولی هرچی می خونم یاد نمی گیرم!!!!

عزیزم ایشالله امسال نتیجه میگیری.ببخشید یه سوال زیستای ده و یازده و دوازده بهمدیگه مربوطن.میشه یکیشو ...

زیست دوازدهم یه قسمت جدید به اسم ژنتیک که تو دهم و یازدهم ازش بحث نشده، اما باقی قسمتها خصوصا قسمت های گیاهی شدیدا بهم مرتبط آن، نخونی از دستت رفته

2706