1711
1707
عنوان

واقعا درك نمي كنم يه پسر١٨ساله چرا بايد تو ني ني سايت باشه😒

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 71 پست
گفدم خصوصی🤭

M.lبود؟

💚💙 تانیایی_گره _از _کار_بشر_وا_نشود‌_با افتخار حافظ کل قران هستم 😍الگوی زندگیم خانم فاطمه الزهرا  🥰من یه شهریوری هستم ..یه دختر فوق العاده مهربون والبته مغرور😎این کاربری که میبین قل و خواهرمه😍hadis133👉👉....خواهر داشتن یه نعمت خیلی بزرگ و خواهر دوقلو داشتن یه نعمت خیلی بزرگ تر🥰خوش به حال من😁از همینجا بهت میگم خیلی دوست دارم 😉😍دوستای عزیزم که علاقه مند به حفظ قران هستن من یه گروه آموزش قران در تلگرام دارم هرکس خواست درخواست بده تا عضوش کنم⚘سلام قول من رب رحیم ( سوره مبارکه یس) ...بیا فکر کنیم چادر بزرگ ترین محدودیت دنیاست ..من خالصانه عاشقت هستم ای زیبا ترین محدودیت دنیا...❤شنیدی میگن چادری ها عاشق ترن..❤😍

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

اول و آخرش اره😂

به منم درخواست داد😐

💚💙 تانیایی_گره _از _کار_بشر_وا_نشود‌_با افتخار حافظ کل قران هستم 😍الگوی زندگیم خانم فاطمه الزهرا  🥰من یه شهریوری هستم ..یه دختر فوق العاده مهربون والبته مغرور😎این کاربری که میبین قل و خواهرمه😍hadis133👉👉....خواهر داشتن یه نعمت خیلی بزرگ و خواهر دوقلو داشتن یه نعمت خیلی بزرگ تر🥰خوش به حال من😁از همینجا بهت میگم خیلی دوست دارم 😉😍دوستای عزیزم که علاقه مند به حفظ قران هستن من یه گروه آموزش قران در تلگرام دارم هرکس خواست درخواست بده تا عضوش کنم⚘سلام قول من رب رحیم ( سوره مبارکه یس) ...بیا فکر کنیم چادر بزرگ ترین محدودیت دنیاست ..من خالصانه عاشقت هستم ای زیبا ترین محدودیت دنیا...❤شنیدی میگن چادری ها عاشق ترن..❤😍
1713

90 درصد آقایون اینجا دنبال حاشین ولی دوسه نفر و دیدم کاری ب کسی ندارن مشکلی هم ندارم باهاشون 

میخوام چندتا سرم بخرم بذارم تو یخچال وقتایی که بعد مسواک‌ گشنم میشه وصلش کنم به رگ دستم                                  

قرنطینگی😂🌸

🌸🌸کاش میشد تمام ادم‌های غمگین و تنهای جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت...کنارشان نشست و با چند کلام ساده، به لحظاتشان رنگ ارامش پاشید و حالشان را خوب کرد...کاش میشد این را قاطعانه و آرام در گوش تمام ادم ها گفت که غم و اندوه رفتنی است و روزهای خوب در راه‌اند که حال همه‌مان خوب خواهد شد...🌸🌸🍃

ولی خدایی من خیلی وقته تو نینی سایت هستم چیزه بدی از اقایون ندیدم  وتا حالا اقایون بهم درخواست دوستی ندادن  نمیخوام طرفداری کنم ولی واقعا چیزی بدی ندیدم 

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان  
1716

دختر دوازده سیزده ساله عضو سایته اونوقت ب پسر هجده ساله گیر میدی؟؟؟😂😂قبلا از اسم نی نی سایت یه برداشت دیگه داشتم ولی جدیدا متوجه شدم نی نی سایت یعنی عضویت مخصوص بچه های کوچک😕

تاپیک تبادل نظر تو بعضی موضوعات عمومی فرق نمیکنه زن یا مرد مهم اطلاعات افراد و سطح درک و معرفته این مسایل تو کشورهای جهان سوم هنوز جا نیفتاده چون فرهنگش جا نیفتاده