1711
1714
عنوان

این خرااااا+عکس

588 بازدید | 20 پست

این خرا رو نگاه کنین چجوری جون مون روبه خطر میندازن

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست💜وآن کس که مرا گفت نکو خود نکوست💜حال متکلم از کلامش پیداست💜از کوزه همان برون تراورد که در اوست💜

برای شمایی که تو خونه موندین هدیه گذاشتم تاپیک اخرم 

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیمت نفت کمتر از اینهاست اما آمریکا اعلام نمیکنه که مردم توی راهپیمایی ۴ جولای شرکت کنند   

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

رفتن بچرن

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
         ﷽إِلَهِی أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ خدایا،تو همان‌ هستی که من‌  دوست دارم مرا همانی‌ کن که خودت‌ ‌دوست داری..♥️🍂آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌...   توجهههههههههههه       واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید لطفا❤️
1710
1436
بعضیا از این کارا احساس زرنگی و باحال بودن میکنن!

وقتی 500تومن جریمه زدن یا یه بلایی سرشون اومد یا ماشینشو گرفتن یه ماه .اون موقع حالشونو بپرس 

هر پرهیزکاری گذشته ای داردو هر گناه کاری آینده ای پس قضاوت نکن میدانم اگرقضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم... دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند .در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم...! محتاط باشیم در سرزنش و قضاوت کردن دیگران وقتی نه از دیروز او خبر داریم، نه از فردای خودمان
وقتی 500تومن جریمه زدن یا یه بلایی سرشون اومد یا ماشینشو گرفتن یه ماه .اون موقع حالشونو بپرس 

متاسفانه اگر مریض بشن خیلیا درگیر میشن ...اما خب گاهی آدمی با بی فکر کاری میکنه که خیلیا به دردسر بیفتن

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست...گاهی بهانه است که قربانی ات کنند.
1651