2733
2734

دوازده روزشه

ظهرش برده بودنش حموم

شب رو گهواره گذاشیمش شوهرمم خوابالو بود داش تند تکون میداد بخابه

بعد یهو دیدم قرمزه صافم خوابیده بود تابرداشتم بالااورد جهشی.اونقدر زیاد بالااورد ک لباسای خودشو منو شوهرم خیس شد....

بعدم یکم گریع کرد باز گشنش شد شیردادم خوابید

تاالان بالانیاورده ولی نگرانم خیلی شب گریه کردم کل شب بیداربودم

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

تکونش دادخ تند

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون رفلاکس داشته حالش بهم نخورده

ینی چی؟سرما نخورده ؟

خطرناک نیس

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

نه نگران نباش هیچوقت نوزاد رو به پشت و صاف نخوابون 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738

منم یکی تند تکونم بده بالا میارم دیگه اون که بچس هرچی شیر تو شمش بوده الا شده کره و دوغ😂

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

نه عادیه 

بلافاصله بعد شیر نخوابونش ، 

اگرم بی قراریش موقع شیر خوردن شروع شد یعنی رفلاکس داره اگه نکرد که نداذه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
نه نگران نباش هیچوقت نوزاد رو به پشت و صاف نخوابون 

اولین بارم بود

مادرشوهرم گف پشت سرش صاف نیس بزارین صاف شه

نترس یا رفلاکسه یا شیرت خیلی مونده بوده یا معده کوچولوش سرما خورده....طبیعیه ...منم دخترم هر موقع استفراغ میکرد سکته میکردم

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
2706