1711
1714

هر سری میگم کی منو میشناسه همه میگن نمیشناسم

خب بشناسین دیگه 

از این ب بعد بشناسین😁😁😁

حالا واقعنی کیا منو میشناسن؟😬

اگه میشناسین چی در موردم فکر میکنین

اگه نمیشناسینم درموردم حدس بزنین😉

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺

شناختم 😐

🌹صد سال دگر اگر بیایی🌹 بر تربت من قدم گذاری بویت شنوم ز جای خیزم🌹 گویم که شهید کربلایی 😭من آمده بودم تا لبهای تو را بوسم 🌹دیدم که نداری سر ای کاش نمیدیم برخیز🌹 و ببین جنگی ست در بین سپه داران بهر سر آب آور ای کاش نمیدیدم ای کاش نمیدیدم 😭اللهم الرزقنا شفاعته الحسین یوم الورود.🌹

برو بابا دلت خوشه

هزار تا کاربر اینجاس

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718

اییییی

بازم همون شد که☹

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺
برو بابا دلت خوشه هزار تا کاربر اینجاس

خب من کم تاپیک نزدم اخه

1665
انقد تاپیک زدی دندون بهتره یا پزشکی من میشناسم

😂😂😂😂❤❤❤

خب من کم تاپیک نزدم اخه

تاپیکت معمولیه

اگه بخوای شناخته شده باشی باید هرروز بری تو پربازدید ها

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
تاپیکت معمولیه اگه بخوای شناخته شده باشی باید هرروز بری تو پربازدید ها

هر روووز اخه

نمیشه ک😕

میشناسمت..ولی اینجا زمان میبره بشناسنت بابا..

سلااام😍

1436

عه نازی تویی

گروه زرد💛  وزن اول۷۸ 🙍‍♀️هدف۶۰.👱‍♀️    برایتان اینگونه آرزومیکنم؛آن زمان که درمحشرخدابگویدکه چه داشتی؟حسینسربلندکندوبگویدحساب شد!مهمانمن است....   چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۲۶      
اسمت نازنینه    

😂😂😂

1651