2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو باز خوبی من هفته ۲۸ ام دو کیلو اضافه کردم منم مولتی می خورم نمی دونم چرا وزنم رو نمیره!!

از اين پنج كيلو سه كيلوشو قبل دوازده هفته بود

اجيل ميخورم

ميوه ميخورم

خوب غذا ميخورم

بستني و اب ميوه 

ولي هيچييي كه هيچي همسرم ميگه تروخدا هرچقد ميتوني بخور بچه زير سه كيلو نباشه

گاهي مامانم ميگه واقعا چرا تو چاق نميشي من به غير از شكم كه زده بيرون باقي عين قديمم و تغيري نكردم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
از اين پنج كيلو سه كيلوشو قبل دوازده هفته بود اجيل ميخورم ميوه ميخورم خوب غذا ميخورم بستني و اب ...

منم همه این چیزا رو می خورم فقط چایی ام زیاد می خوردم اصلا ویارم خوردن چاییه الان چند روزه چایی نمی خورم می گن ضرر داره می گم شاید به خاطر خوردن چای بوده 🙄 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
2731
منم همه این چیزا رو می خورم فقط چایی ام زیاد می خوردم اصلا ویارم خوردن چاییه الان چند روزه چایی نمی ...

من روزي يدونه اونم بعد صبحونه ميخورم

ويار و تهوع نداشتم كلا

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

من تا هفته ببست که ۴ کیلو کم کرده بودم از هفته ۲۰ تا اللن که ۲۵ ام ۵ کبلو زباد کردم😣😣😣 این قرنطینه خییلی بد شد 

منم میترسم از اضافه وزن

سر بارداری اولم کلا ۹ کیلو اضافه کرده بودم این سری فک کنم خیلی بیشتر بشم