2737
2734
عنوان

اسهال خوني بچه ي ٢٠ ماهه كسي تجربه داره بياد

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 26 پست
نبات‌روقطع‌کن‌،غذای‌سبک‌وزودهزم‌بده‌،اگه‌چیزی‌توآزنبوده‌حتمامیکروب‌واردمعدش‌شده،چون‌تب‌داره‌پس‌واکنش ...

قبلا پدي لاكت خورده مشكلي نبوده

ولي بهش نميدم ديگه

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران‌نباش‌به‌احتمال‌زیادالتهاب‌رودس‌که‌کمکم‌بارعایت‌چیزایی‌که‌گفتم‌برطرف‌میشه‌قبلاآلرژی‌به‌پروتیین‌ ...

چرا داشت زير يكسال ولي هيچ وقت تو مدفوعش خون نبوده

دو واقع بيشتر بخاطر كاهش رفلاكس پپتي ميدادم

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..
2728
2738
چرا داشت زير يكسال ولي هيچ وقت تو مدفوعش خون نبوده دو واقع بيشتر بخاطر كاهش رفلاكس پپتي ميدادم

آدم‌واکنشش‌توزمانهای‌مختلف‌متغیره،علاوه‌برپروتیین‌گاوپروتیین‌های‌مشابه‌هم‌حذف‌کن‌باتوجه‌به‌سابقش‌اگه‌بخوره‌وبهش‌تسازه‌عدم‌تحمل‌لاکتوزمیگیره‌وتودردسرمیوفتی

آدم‌واکنشش‌توزمانهای‌مختلف‌متغیره،علاوه‌برپروتیین‌گاوپروتیین‌های‌مشابه‌هم‌حذف‌کن‌باتوجه‌به‌سابقش‌اگه ...

بله حتما ممنون

سلام بله با سفكسيم

در صورتي كه تو ازمايش هم عفونت تاييد نشد