2733
2734

خب پسر من دوشنبه اسهال شد بدون خون همراه با تب كنترل شده

تب اخر شب قطع شد و ديگه تكرار نشد

از فردا اسهال با رگه هاي خونه قرمز همراه بود كه به سرعت بردمش بيمارستان كودكان تهران تو خيابون طالقاني

ازمايش مدفوع داديم هيچ مشكلي نداره

حتي عفونت باكتري رو هم نشون نداد

دكتر زينك و پدي لاك داد

شيرآل ١١٠ بهش داديم

در نهايت دكتر گفت اگر خون رو باز ديديد سفكسيم بده

اوضاع عموميش خوب

يعني بازي ميكنه غذا ميخوره(رژيم اسهال كاملا رعايت ميشه)

ولي باز خون و اسهال به مقدار كم ادامه داره

سفكسيم رو شروع كردم

ولي نگرانم شايد عفونت باكتري نباشه

چيز ديگه اي باشه

لطفا در بند امدن اسهال كمك ام كنيد

لطفا تجربياتتون رو در اختيارم بذاريد

سنجد روزي ٣تا رو دادم

نبات سوخته هم ديشب دادم يه قاشق غذا خوري

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عفونت داره

ازمايشش نشون نداد

ولي من دارم سفكسيم رو ميدم

شما تجربه اي داريد؟

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..

شایدحساسیت ب پروتیین گاوی داره دخترمنم  کمتر ازیکسالگه ک بود تومدفوعش رگه های خون بود ک دکتر هم بمن هم دخترم گف لبنیات اصلا استفاده نکنیم هیچکدام

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
خب الان مشکل اون خون توی اسهال هست نه خود اسهال آلرژی نداره به چیزی؟

چيز جديدي بهش ندادم

هرچي خورده همون قبلي ها بوده

2738
شایدحساسیت ب پروتیین گاوی داره دخترمنم  کمتر ازیکسالگه ک بود تومدفوعش رگه های خون بود ک دکتر هم ...

خب از يكسالگي داره محصولات گاوي ميخوره

مشكلي نداشته

نبات‌روقطع‌کن‌،غذای‌سبک‌وزودهزم‌بده‌،اگه‌چیزی‌توآزنبوده‌حتمامیکروب‌واردمعدش‌شده،چون‌تب‌داره‌پس‌واکنش‌غذایی‌نبوده،رژیم‌بدون‌لاکتوز،اگه‌شیرخودتومیخوره‌سعی‌کن‌بهش‌ندی‌پسرمن‌باپدی‌لاکت‌بدترمیشددکترمقدادی‌بهش‌قطره‌رامنوفلوردادفقط‌داروخانه‌دکترکریمیان‌توشهران‌داره‌پیک‌هم‌میتونه‌بیاره،

بچه من اسهالش توش رگه های خون دیدیم آزمایش گرفت از مدفوعش گف عفونت داره سفکسیم داد

مشكل من همينه ديگه

ازمايشم چيزي نشون نداده

نگرانم شايد مشكلات روده و معده ي ديگه اي باشه

کته با ماست یا داخل ماست پونه بریز. قبلا یبوست ندا شته؟؟؟

نه اگر داشت ميگفتم از شقاق

مشكل من همينه ديگه ازمايشم چيزي نشون نداده نگرانم شايد مشكلات روده و معده ي ديگه اي باشه

خب اگه بود نشون میداد....چن روزه خون تو مدفوعش میبینی؟کمه یا زیاد؟؟الانم هنوز خون میبینی؟

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
2706