2737
2734
عنوان

کسی هست اینجا خوش خنده باشه!؟😦

| مشاهده متن کامل بحث + 2575 بازدید | 119 پست
من خیلی خوش خندم  همیشه در حال خندیدنم .بعضی وقتا فک میکنم اسکلی چیزی هستم 😐 همییشه هم وسط د ...

من توام یا تو منی😂😂

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
متولد چ ماهی ای؟ چندسالته؟

من مهرم ۲۷سالمه

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من فقط با دوستام و فامیلایی که باهاشون راحتم. 

خوش خنده نیستی پس😞😀

2728
خوش خنده نیستی پس😞😀

چرا اتفاقا. خوش خنده با هرز خنده فرق داره. هرز خند به کسی میگن که کنترله خندش دستش نیست( هرز اینجا اصلا و ابدا معنی بدی نداره فکره بد نکن) خوش خنده هم به خنده رو ها. الان از فامیل و دوستام بپرسی خوش خنده ترین کسی که میشناسی من و میگن. ولی خب تو خیابون و افراده غریبه خیلیم جدیم

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
من از چیزی عصبی باشم میخندم نمیدونم چرا یا عمق ناراحتی بعضی وقتا خندم میگیره  روز خواستگاریم ن ...

من خواستگاری عقد عروسی گریه کردم قبل و بعدشون

من عصبانی بشم حالم ازخودمم بهمذمیخوره

من سالی چند بار عصبی شدیذ میشم

من خیلی حرف میزنم و هم خیلی میخندم😐

من کم حرف میزنم و میخندم

تو جمعی باشم فراموشم میکنن کلا چون ساکتم اکثر اوقات

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2738
   من شب عروسیمم گریه نکردم کلن بهم میگن سنگ دلی    

من الان گریه نمیکنم

فقط نگاه میکنم ی نقطه رو بعد حواسم پرت میشه

خنده خوبه که هم برای خودتون هم بقیه والا منم بااینکه مشکلات زیادی دارم همش با میخندم 

همین ک جدی نمیگیرنم ازرده میشم

منم خوش خنده بودم و با همه راحت

ولی یه اتفاقاییی افتاد برام خیلیا ناراحتم کردن

بعد اون به خیلی چیزا اهمیت ندادم و زیاد نخندیدم

چند روز پیشم پدربزرگم فوت کرد گریم نیومد

احساساتم انگار خاموش شده

اگرم باشن ته دلی نیستن....

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2706