2410
2553
عنوان

شوره ی مژه تجربشو داشتین؟؟؟

12289 بازدید | 34 پست

نمیدونم دقیقا شوره است یانه

ولی سفیدیهاییه ک دقیقا از ته مژه ایجاد میشن

من تابحال راه درمان قطعی براش ندیدم زیاد بهش توجه نمیکردم‌تا اینک‌متوجه شدم اون چشمم‌ک این مشکلو داره مژه هاش کمتر شده جاهای خالی داره

من‌مژه هام بلند و پر هستن حالا تفاوقت بین‌مژه های دوچشمم حتی با وجود ریمل هم فاحشه

خیلی غصه خوردم  

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این بلفاریت چشمی هست ،یک بیماری مزمن و قابل انتقال به دیگران

درمان: درمان طولانی بوده و اگه وسط درمان قطع کنی دوباره عود میکنه ،به مدت یکماه هر شب چشم رو به روش زیر شستشو بده

نصف استکان آب جوشیده گرم رو با یکم شامپو بچه قاطی کن ،گوش پاک کن تمیز بردار ،بزن تو محلول ،و ریشه مژه رو باهاش محکم ماساژ بده ، هر بار که به چشمت میزنی ،گوش پاک کن جدید دوباره استفاده کن، هم پلک بالا و هم پلک پایین و هر دو چشم، سپس با آب ولرم آبکشی کنید

سپس پماد اریترومایسین چشمی رو به پلکها بمالید و بعد بخوابید 

حتما موقع خواب اینکار رو بکن چون چشمها حساس میشه

رو بالشی و حوله‌ات رو زود به زود بشور 

پماد و شستشو حتما یکماه کامل ادامه پیدا کنه

بعد از یکماه ،شستشو صورت با یکم شامپو بچه کافیه ولی تا دو سه ماه اینکار رو ادامه بده

2456

من از بچگی این مشکلو دارم.دوسال پیش مژه هام کامل ریخت و در میومد و باز هم میریخت ریشه اش سست شده بود.مژه هام پر و بلندم هست

نزدیک یک سال ادامه داشت خیلی دکتر رفتم. چند تا پوست و مو.چشم پزشکی که بهم قرص امگا ۶ داد و بی تاثیر بود.حتی روانپزشک هم رفتم یه مدت دارو خوردم.انواع گیاه دارویی و روغن هم استفاده کردم. تا اینکه یه دکترپوست و مو رفتم کلی ازم آزمایش گرفت گفت مشکل هورمونیه یه سری قرص ویتامین برام نوشت مثل بیوتین و زینک و اینا که یه مدت خوردم.

آخرین بار هم چشم پزشکی رفتم دوباره که بهم گفت هیج وقت این شوره خوب شدنی نیس فقط تا زمانی که زنده ای روزی سه بار با شامپو بچه مژه هات رو بشور..دیگه به خاطر خوردن ویتامین ها و استفاده ی مداوم از شامپو بچه مژه هام محکم شد ریشه شون و باز پر شد ولی خب هنوزم گازی دونه دونه ای میریزه ازش

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱
من ابروم این مشکل رو داره😔

منم ابروم هم این مشکل رو داره..جوری که ریخت کلی ازش..ولی رنگش کردم خیلی خوب بود براش بعد بهش وازلین زدم .الان خیییییلی بهتره و پرشده.ولی بعد از حموم با وازلین چربش میکنم چون زود خشک میشه و پوسته پوسته میشه.

2714
من از بچگی این مشکلو دارم.دوسال پیش مژه هام کامل ریخت و در میومد و باز هم میریخت ریشه اش سست شده بود ...

اسیر شدیم پس‌...

من ی چشمم این مشکلو داره

باید بعد کرونا منم دکتر پوست و مو برم برای این مشکل

اول زیاد توجه نمیکردم ولی بعد ۵سال الان متوجه شدم مژهای اون چشمم چقدر متفاوت شده و ی قسمتهایی هست ی قسمتهایی خالیه

ممنون ک تجربتون رو گفتین❤

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
اسیر شدیم پس‌... من ی چشمم این مشکلو داره باید بعد کرونا منم دکتر پوست و مو برم برای این مشکل اول ...

به نظر من دکتر نرو..خودت زینک و بیتونین بخور و با شامپو بچه مژه هاتو با آب ولرم بشور...من چندین دکتر رفتم هیچ داروی به درد بخوری داد.تا اینکه این دکتر آخریه برام آزمایش نوشت و این مکمل هارو بهم داد.درمان شوره ی چشم شست و شوی مداوم با شامپو بچه اس.برای محکم شدن ریشه هم مکمل بخور

منم ابروم هم این مشکل رو داره..جوری که ریخت کلی ازش..ولی رنگش کردم خیلی خوب بود براش بعد بهش وازلین ...

برای منم همین طوره کلیش ریخته😔😔😭😭

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
برای منم همین طوره کلیش ریخته😔😔😭😭

عزیزم رنگش کن.بعد بهش وازلین بزن..داخلش رو تمیز کن..بعد از این که تمیز کردی..دیگه همیشه با وازلین یه کم چربش کن..من یه مدت این کارو کردم..خوب شد.الانم شوره میزنه ولی خییییلی کم..بعد از حموم هم وازلین میزنم بهش چون سریع پوستش خشک میشه.دوباره پر شد و ریزشش قطع شد..مکمل هم بخور.زینک و بیوتین

عزیزم رنگش کن.بعد بهش وازلین بزن..داخلش رو تمیز کن..بعد از این که تمیز کردی..دیگه همیشه با وازلین یه ...

عزیزم چجوری داخلش رو تمیز کنم؟منظورت اینکه که ابروم رو تیغ بزنم؟والا من مجردم بهم اجازه نمیدن رنگ کنم😔

چشم حتما عزیزم ممنون از توصیه های خوبت

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
عزیزم چجوری داخلش رو تمیز کنم؟منظورت اینکه که ابروم رو تیغ بزنم؟والا من مجردم بهم اجازه نمیدن رنگ کن ...

نه با دستمال کاغذی شوره هاشو تمیز کن.منم اون موقع مجرد بودم ولی یه روز که داشتم گریه میکردم سر این موضوع مامانم گفت بیا بریم آرایشگاه سوال کنیم شاید راهی پیش پامون گذاشتن.اونجا که رفتیم گفت روش رنگ بزار شاید بسوزونه شوره هارو.من اخه کف ابروم پوسته پوسته شده بود دیگه مامانم گفت اشکال نداره این راهم امتحان کن..روش رنگ مشکی بزار یا خیلی تیره.رنگ ابرو چند روزه میره...همون وازلین رو مرتب بمال که پوستش خشک نشه.خوب میشه

عزیزم چجوری داخلش رو تمیز کنم؟منظورت اینکه که ابروم رو تیغ بزنم؟والا من مجردم بهم اجازه نمیدن رنگ کن ...

رنگم نشد بزاری اشکال نداره..ولی وازلین رو بهش بمال..انشالله که تو هم جواب بگیری

2706